macbook air 13 case
Pirkiniai,  Technologijos

Macbook air 13 case: kaip išsirinkti dėklą kompiuteriui?

macbook air 13 caseSukrapštėte paskutinius eurus išsvajotajam Macbook’ui? Puiku, tačiau dar neskubėkite pasinerti į pastarojo galimybių tyrinėjimą. Prieš tai būtina pasirūpinti aksesuarais, galinčiais ne tik sukurti papildomą apsaugą kompiuteriui, bet ir suteikti vizualaus žavesio – kai kam itin reikšminga, jog  masinės gamybos daiktas turėtų bent kažką išskirtinio. Krepšiai, lagaminėliai ar specialios kuprinės yra nepamainomi, kai kompiuteris dažnai keliauja su jumis iš vietos į vietą (juk ne veltui jie nešiojamieji, ar ne?). Šiandien vis populiaresni tampa ir kompiuterių dėklai. Pastarieji gali tarnauti kaip papildoma apsauga dedant kompiuterius į jau minėtus krepšius ar kuprines, tačiau neretai jie naudojami ir vieni: taip „aprengtą“ kompiuterį patogu tiesiog įsidėti į paprastą talpesnę rankinę ar padėti ant galinės automobilio sėdynės. Stilingame macbook air 13 case dėkle įdėtas kompiuteris puikiai atrodys darbe, universitete ar tiesiog namuose. Ne gana to, nerinks dulkių bei bus atsparesnis galimiems pažeidimams iš išorės.

IMG_9726 (Custom) (1)Susipažinus su nešiojamųjų kompiuterių dėklų privalumais, svarbu išsiaiškinti, į ką reikia atkreipti dėmesį, pastaruosius renkantis.

  • Dydis – kriterijus Nr.1. Jei jums reikalingas macbook air 13 case, prie aprašymo ieškokite, ar šiam modeliui dominantis dėklas gali būti pritaikytas pagal išmatavimus. Netinkamas nei mažesnis, nei didesnis. Pirmu atveju fiziškai nebus įmanoma sutalpinti kompiuterio į dėklą arba tai pareikalaus sizifiškų pastangų. Didesnis dėklas, tikėtina, padarys priešingą paslaugą: kompiuteris jame „slidinės“, dėl ko ne tik bus neapsaugotas, bet, priešingai, padidės rizika iškristi ir patirti mechaninį smūgį.
  • Medžiagos. Tai – svarbus aspektas, mąstantiems apie dėklo kokybę, ilgaamžiškumą ar netgi kreipiantiems dėmesį į aplinkosaugos idėjas. Plastikiniai ar silikoniniai dėklai yra pigesni, tačiau dėl medžiagos ypatybių, tikėtina, greitai susidėvės ir nebus tinkami naudoti nei dėl funkcionalumo, nei prastos estetikos. Rekomenduojamos natūralios medžiagos. Iš veltinio ar lino pagaminti macbook air 13 case atrodys kaip nauji dar ilgai. Tai – vienos patvariausių medžiagų, išlaikančios spalvą bei atsparios nusidėvėjimui, o taip pat ir draugiškos aplinkai.
  • Dizainas. Įmautė gali atlikti funkciją 2in1: ne tik apsaugoti nešiojamąjį įrenginį, bet ir išreikšti savininko individualumą ar išpildyti poreikį turėti išskirtinius daiktus. Lino kolekciją orientuotą į klientą, turintį originalų, žaismingą skonį, tuo tarpu veltinio ir odos dermė spinduliuoja klasiką, solidumą.
  • Talpumas. Rinkitės dėklą su papildoma kišenėle, jei greta kompiuterio jums patogu turėti užrašus, tušinuką, atminties kortelę ar kitus smulkius daiktus.

 

(Perskaityta per mėnesį: 449, iš jų šiandien: 1.)