papildai sportui
Laisvalaikis,  Sveikata

Papildai sportui: dažniausiai pasitaikančios klaidos

papildai sportui

Papildai sportui tapo neatsiejama sportuojančių arba aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių žmonių kasdienybės dalimi. Dauguma intensyviai sportuojančių žmonių papildus sportui laiko būtinu dalyku, kai norisi pasiekti geresnių rezultatų, greičiau padėti atsistatyti raumenims ar tiesiog palaikyti gerą savijautą. Visgi, norint, kad papildai veiktų, būtina juos tinkamai pasirinkti.
Šiandien aptarsime dažniausiai pasitaikančias klaidas, renkantis bei vartojant papildus sportui. Perskaityk ir būsi tikras, kad nedarai klaidų!

  1. Neteisingai suvokiama paskirtis. Papildai sportui – tai koncentruotas aktyvių medžiagų, kurios atlieka skirtingas funkcijas, kompleksas. Jų tikslas papildyti įprastinę dienos mitybą, bet ne ją pakeisti.
  2. Per dideli lūkesčiai. Dalis sportuojančių tikisi, kad viena piliulė ar samtelis baltyminio kokteilio padės per trumpą laiką padaryti tai, ko nepavyko pasiekti valios ir užsispyrimo pastangomis. To tikrai nebus, jei nesusireguliuosite savo mitybos. Tik suderintas maistas, intensyvios treniruotės ir tinkamai parinkti papildai gali padėti greičiau pasiekti trokštamus rezultatus.
  3. Perdėtas taupumas. Kokybė kainuoja brangiai, todėl pigūs papildai sportui niekada nebus geri, tiesiog neįmanoma pagaminti kokybiško produkto už juokingai žemą kainą. Kita vertus, mokėti tik už papildų gamintojo vardą irgi nėra geriausias pasirinkimas. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kaip pasirinkti papildus sportui? Būtina išmokti analizuoti produkto sudėtį, prieš perkant pasiskaityti vartojusiųjų atsiliepimus ir tik tada pirkti. Daug geros kokybės papildų sportui ir atsiliepimų po produktų aprašymais rasite Perfectbody.lt elektroninėje parduotuvėje.
  4. Neapgalvotas papildų pirkimas. Geriausi rezultatai – tai tikslingo ir suplanuoto darbo pasekmė, tačiau dalis sportuojančių žmonių, išvydę, kad vieniems ar kitiems papildams yra taikomos nuolaidos, per daug negalvoja ir juos perka. Tokiu atveju pinigai dažniausiai yra išmetami į balą, nes spontaniškai įsigytas produktas yra tiesiog nereikalingas. Papildų pirkimą turite suplanuoti lygiai taip pat, kaip planuojate savo treniruotes.
  5. Nereguliarus papildų sportui vartojimas. Papildų poveikis geriausiai jaučiamas tada, kai jie yra vartojami reguliariai, laikantis rėžimo. Tiesa, jei vieną kartą pamiršote ir neišgėrėte savo papildų, dangus tikrai nesugrius, tačiau, jei toks elgesys jau tapo įpročiu, galite nesitikėti gerų rezultatų. Susidarykite papildų vartojimo planelį: susirašykite ant popieriaus lapo, kada ir kokius papildus turite išgerti ir pasidėkite jį gerai matomoje vietoje, pavyzdžiui, ant šaldytuvo. Tai padės jums nepamirši, kad atėjo papildų gėrimo laikas.
(Perskaityta per mėnesį: 104, iš jų šiandien: 1.)