a-vairavimo-kategorija
Transportas

A kategorijos motociklo teisių reikalavimai

Pareiškėjas, turintis nevalstybinį motociklo pažymėjimą ar leidimą, atleidžiamas nuo reikalavimų vairuotojo pažymėjimui / vairuotojo pažymėjimui ir leidimui mokytis. Norėdami įgyti M klasės vairuotojo pažymėjimą, žmonės turi baigti patvirtintus motociklų saugos kursus ir į vairuotojo pažymėjimų skyrių atsinešti baigimo pažymėjimą. Nepamirškite, A vairavimo kategorija reikalauja amžiaus cenzo.

Plačiau apie kategoriją

Kiekvienas, kuris kreipiasi dėl Merilendo vairuotojo pažymėjimo ir nori važiuoti motociklu, taip pat turi gauti studento motociklininko leidimą, nesvarbu, ar jie baigė Merilendo motociklų saugos programą, ar ne. Asmuo, norėdamas pretenduoti į leidimą treniruotis motociklu, turi turėti laikiną, nuolatinį ar komercinį vairuotojo pažymėjimą, būti išlaikęs motociklo žinių patikrinimą, atpažinti kelio ženklą ir akių patikrinimą.

Be to, kad jie atitiktų įprasto vairuotojo pažymėjimo gavimo reikalavimus, norintys vairuoti motociklą, žmonės turi pateikti paraišką dėl M klasės. M klasės pažymėjimų turėtojams neleidžiama vežti kitų keleivių, išskyrus tinkamai įgaliotą motociklų instruktorių. Be to, prieš įgydami vairuotojo pažymėjimą, turite baigti ir sėkmingai baigti Pensilvanijos motociklų saugos pagrindinės programos motociklų kursą, kuris yra 15 valandų prižiūrimo vairavimo iš 65 valandų, kol galėsite gauti vairuotojo pažymėjimą. Jei DMV pateikiate Virdžinijos vairuotojų mokymo programos baigimo pažymėjimą, vienerius metus nuo kurso baigimo būsite atleisti nuo motociklo kvalifikacijos testo ir motociklo kelių eismo įgūdžių testo.

DMV

Galite lankyti patvirtintus kursus arba laikyti DMV motociklininko egzaminą ir egzaminą raštu. Jaunesni nei 18 metų dviratininkai taip pat turi atitikti visus Nevados paaugliams keliamus amžiaus ir leidimo reikalavimus. Jei šiuo metu turite galiojantį Tenesio valstijos vairuotojo pažymėjimą ir Tenesio sertifikuoto motociklininko mokymo programos (MREP) sertifikatą, galite būti atleisti nuo motociklo žinių mokymosi įgūdžių / patikrinimo kelyje Vairuotojo pažymėjimų aptarnavimo centre. Turėsite laikyti vairuotojo žinių testą, motociklo žinių patikrinimą, bet kokį kitą privalomą licencijos kategorijų egzaminą ir motociklo įgūdžių patikrinimą arba motociklo mokymo pažymėjimą (DL 389), kaip apibrėžta Kalifornijos motociklininkų saugos programos mokymo skyriuje. …

Norėdami pasiruošti bet kokiam testui, kurį turite laikyti, turite gauti įprastą vairuotojo vadovą, taip pat vairuotojo vadovą ir motociklo vadovą iš bet kurio vairuotojo pažymėjimų aptarnavimo centro visoje valstijoje. Jei persikeliate į Nevadą ir šiuo metu turite licenciją Jungtinėse Valstijose, skaitykite mūsų naujiems gyventojams skirtą vadovą. Norėdami gauti patvirtinimą, turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir išlaikyti egzaminą raštu, gauti leidimą mokytis ir tvarkaraštį, laikyti vairavimo egzaminą arba baigti motociklų saugos kursą. Patvirtintas G klasės (baigimo) motociklo vairuotojo pažymėjimas išduodamas pretendentams, kuriems yra 16, bet jaunesni nei 18 metų ir gali vairuoti bet kokią transporto priemonę, kuriai nereikia verslo liudijimo.

Kiti pažymėjimai

Turėti C klasės mokinio pažymėjimą ir baigti 32 valandų trukmės vairuotojų mokymo kursą klasėje; o Pateikti vairuotojų mokymo kurso mokymo etapo (32 val.) baigimo pažymėjimą (vairuotojų mokymo kurso dalis neprivaloma išklausyti motociklo saugos kursą arba pretenduoti gauti M klasės vairuotojo pažymėjimą, arba laikinąjį vairuotojo pažymėjimą . Jau turite turėti standartinį A, B, C arba D klasės vairuotojo pažymėjimą. Pirmiausia turite gauti motociklo pažymėjimą Aidaho mieste, o jei esate jaunesnis nei 21 metų, turite baigti Aidaho motociklų įgūdžių mokymo programą. 21 metų amžiaus, baigę šį kursą negalėsite laikyti DMV kelių įgūdžių egzamino) ir išlaikysite kelių įgūdžių egzaminą (jei nuspręsite atsisakyti STAR mokymo kurso) Kalifornijoje reikalaujama, kad turėtumėte teisėtą motociklo licenciją . pirmiausia gavo mokinio motociklo leidimą, baigė motociklų mokymo kursą arba suplanavo vairavimo egzaminą. motociklo pažymėjimą Havajuose, privalote baigti motociklo saugos dokumentacijos motociklo kursus (būtina 16-18 metų motociklininkams), gauti motociklo mokymo leidimą, išlaikyti vairavimo įgūdžių patikrinimą, jei išeinate iš MSF kursų ir sumokėti mokestį. …

Licenzijos Amerikoje

Turite turėti licenciją mokyti motociklą Viskonsine arba pateikti galiojantį užsienio vairuotojo pažymėjimą, kad galėtumėte gauti M pažymėjimą. Sulaukęs šešiolikos (16 metų) motociklo savininkas, turintis leidimą mokytis (PM klasė), gali grįžti į vairuotojų aptarnavimo centrą ir iškeisti leidimą į vairuotojo pažymėjimą, kad išlaikytų teisę vairuoti motociklą. Asmenys, jaunesni nei 18 metų, turi turėti prašymą leisti motociklą, pasirašytą jų tėvų arba tinkamai paskirto teisėto globėjo. Bet kuriam 15 metų motociklininkui ar motociklo vairuotojui reikalingas specialus leidimas, leidžiantis vairuoti motociklą su tam tikrais apribojimais, įvykdžius nustatytus motociklo pažymėjimo gavimo reikalavimus.

Jei vairuotojo pažymėjime nurodyta „M“, „M2“ arba „M3“, o skiltyje „Apribojimas“ nenurodyta „6“, vairuotojui leidžiama vairuoti ir standartinį automobilį, ir tokio tipo motociklą, kuris priklauso jo „M klasei“. Pažymėjimas „M2” arba „M3” suteikia jiems teisę veikti. Patvirtinus, DMV Virdžinijos valstijos vairuotojo pažymėjimą papildys atitinkamu M klasės žymėjimu ir išsiųs pareiškėjui naują vairuotojo pažymėjimą, kuriame bus nurodyta motociklo klasifikacija. pateikus atitinkamą leidimą, tapatybę ir sumokėjus reikiamus mokesčius, kartu su motociklo leidimu bus išduodamas ir E-klasės pažymėjimas.Būti ne jaunesnis kaip 16 metų ir, jei esi jaunesnis nei 18 metų, turėti bent studento pažymėjimą vienerius metus be teistumo gatvėje.

Turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir turite baigti bandomuosius metus. Atneškite savo kurso dokumentus ir 6 taškų tapatybės patvirtinimą į Vairuotojų testavimo centrą, kad pateiktumėte prašymą išduoti motociklo leidimą. Jei esate 19 metų ar vyresnis, jūsų kurso baigimo pažymėjimas bus laikinas „M2“ arba „M3“ įvertinimas, jei turite vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį važiuoti tinkamu motociklu 30 dienų nuo tos dienos, kai baigėte kursą. Kursą.

Mokomosios licenzijos

Po to, kai jūsų licencija mokyti motociklininkus buvo atnaujinta du kartus, prieš pratęsiant licenciją turėsite pateikti įrodymą, kad dalyvavote patvirtintame „Basic Motorcycle RiderCours e“ (BRC) arba „3-Wheel Basic RiderCourse“. Nauji motociklininkai turi baigti atnaujintą pagrindinį motociklininko kursą (BRC) arba atnaujintą pagrindinį motociklininko kursą (BRCu) per įgaliotąjį FRTP rėmėją, kad galėtų prie savo licencijų pridėti motociklo leidimą pagal Floridos įstatų 322.12 (5) (a) skirsnį.

D klasės (operatoriaus) homologuoto motociklo homologavimo operatoriaus pažymėjimas leidžia vairuoti bet kokią transporto priemonę, kuriai nereikia komercinės licencijos. Norėdami kreiptis dėl operatoriaus licencijos, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų. Asmuo, turintis aukštojo mokslo diplomą, nuo 18 metų neprivalo įgyti operatoriaus pažymėjimo, tačiau gali pasirinkti jį gauti.

Pabaigai

Norėdami naudotis paspirtuku, turite turėti galiojantį leidimą arba licenciją paspirtukui. Norėdami vairuoti motociklą ar motorolerį viešaisiais keliais Ohajo valstijoje, turite turėti galiojančią motociklo ar motorolerio licenciją arba leidimą. Plačiau: Kelias.net.

(Perskaityta per mėnesį: 24, iš jų šiandien: 1.)