Pavaru dezes
Transportas

Kodėl nuosavas automobilis yra geresnis pasirinkimas

Šiandien automobilis yra nepamainoma bene kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Juo vykstame į darbą, prekybos centrą, vežame vaikus į mokyklą ar darželį ir keliaujame atostogauti. Trumpiau tariant, nemažą savo kasdienybės dalį praleidžiame būtent savo automobilyje. Tai suteikia mums didesnį komfortą, saugumą ir mobilumą, nei tuo atveju, jei keliauti bandytume viešuoju transportu.

Be abejo, kai kurie žmonės nuosavų automobilių atsisako vien todėl, kad mano, jog tai pareikalaus labai didelių investicijų ir papildomų reguliarių išlaidų. Tačiau taip yra tikrai ne visuomet. Jei pasirinkta transporto priemonė yra tvarkinga ir pakankamai naujos gamybos, tuomet suprantama, kad didėja tikimybė, jog ją eksploatuosite kur kas ilgiau ir galbūt susidursite su mažesniais gedimais. Bet kuriuo atveju, galima nė neabejoti, kad nuosava transporto priemonė ilguoju laikotarpiu jums sutaupys kur kas daugiau.

Kita vertus, jei įsigiję savo naują automobilį, jį visuomet remontuosite naudojantis tik visiškai naujomis autodalimis, vargu ar galėsite sutaupyti. Šiandien yra kur kas efektyviau šiuos klausimus spręsti pasitelkiant naudotas dalis. Visiškai nesvarbu, kur eksploatuojame savo automobilį – Lietuvoje ar kaimyninėse šalyse. Pavyzdžiui, auto daliu pristatymas i Rusija jau kurį laiką yra vykdomas labai reguliariai ir operatyviai. Tai rodo, kad nekyla jokių keblumų gauti norimas detales už ypač prieinamą kainą.

Žinoma, prieš įsigyjant savo svajonių automobilį, pirmiausia reikia labai gerai jį įvertinti ir apžiūrėti. Tokiu atveju sumažės tikimybė, kad greitu metu susidursite su dideliais ir netikėtais automobilio gedimais. Kiekviena transporto priemonė įprastai pasižymi vis kitokio pobūdžio gedimais. Vienuose silpnesnės yra pavaru dezes, o tuo tarpu kituose dažniau susiduriama su variklio gedimais. Tai reiškia, kad nėra visoms automobilių markėms ir modeliams vienodų sutrikimų. Todėl prieš pirkdami transporto priemonę, pasikonsultuokite su šią sritį išmanančiais specialistais ir nepamirškite įvertinti savo pasirinkto automobilio autodetalių kainos.

Jei iš anksto pasirūpinsite patikimais naudotų automobilių detalių tiekėjais, eksploatuojant jums priklausančią transporto priemonę, kils kur kas mažiau rūpesčių, nes visuomet visas reikiamas detales gausite pačiu laiku, o automobilio gedimus išspręsite kur kas pigiau ir efektyviau.

(Perskaityta per mėnesį: 75, iš jų šiandien: 1.)