dažymo kameros
Transportas

Dažymo kameros kokybiškesniems darbams

Kiekvienoje automobilių remonto srityje paslaugų teikėjų daugėja. Nesvarbu ar yra užsiimama padangų montavimu, kompiuterine diagnostika ar kėbulo remontu. Transporto priemonių keliose daugėja, todėl atsiradus paklausai didėja pasiūla, daugėja ir automobilių remonto paslaugas teikiančių atstovų. Lietuvos keliuose daugėja avarijų, todėl specialistai, dirbantys su kėbulų remontu, turi daugiau darbo. Todėl paslaugas reikia teikti kokybiškai, nes konkurencija yra didelė, o dažymo kameros tą padėtų užtikrinti.

Yra nemažai paslaugų teikėjų, kurie atlieka kėbulo ar dalių dažymo darbus įprastame garaže. Pasinaudojus buitiniais metodais, kurie padeda kokybiškiau nudažyti kėbulą. Atidaro duris ir langus, kad geriau ventiliuotųsi oras, įpila į kokią nors talpą vandenį, kad pritrauktų dulkes. Jeigu yra naudojamos dažymo kameros, visų šių metodų nereikia, nes kamera yra sukurta taip, kad dažymas būtų atliekamas kuo kokybiškiau.dažymo kameros

Dažymo kameros turi įrengtą ventiliaciją, todėl dažų sluoksnis yra padengiamas lygiai ir gražiai. Ventiliacijos tipų yra įvairių, galima ventiliacija iš apačios arba iš viršaus, viskas priklauso nuo naudotojo poreikių šiai įrangai. Kameros yra gaminamos įvairių dydžių, mažesnės labiau pritaikytos dažyti automobilių kėbulus, didesnės – sunkvežimiams ir kitoms transporto priemonėms.

Skirtingai, nei pasitelkiant kitas serviso įrangas dažymui, dažymo kameros turi įmontuotas visas reikalingas sistemas. Todėl darbai yra atliekami kur kas našiau ir efektyviau. Kamerose, be įrengtos ventiliacijos, yra infraraudonųjų spindulių lempos, kurių pagalba lygiai ir gražiai pasidengia dažai. Taip pat kameros turi savo šildymo sistemą, todėl kėbulas ar atskiros dažomos dalys sudžiūva greičiau. Turi savo filtravimo sistemas, kurių pagalba į aplinką yra išpučiamas švarus oras. Visose dažymo kamerose apšvietimo sistema yra įrengta taip, kad apšviestų dažomą plotą kokybiškai. Todėl visada pamatysite kur dažai yra pasidengę nelygiai.

Taigi, visos šios funkcijos lemia geresnį dažų pasidengimą. Todėl klientai, kurie pasinaudojo jūsų teikiamomis paslaugomis, liks patenkinti, kai pamatys galutinį produktą. Dažymo kameros kainuoja įvairiai, vienos yra pigesnės, kitos gerokai brangesnės. Tačiau ir ši paslauga yra nepigi, o klientas geriau sumokės daugiau, bet pamatęs galutinį rezultatą tikrai liks labiau patenkintas.

(Perskaityta per mėnesį: 100, iš jų šiandien: 1.)