diagnostikos įranga
Technologijos,  Transportas

Kuo yra naudinga diagnostikos įranga?

Tobulėjančios automobilyje esančios technologijos verčia kurti ir tobulesnius prietaisus ir įrankius, kurie galėtų remontuoti naujai pagamintus ne tik automobilius, bet ir kitas transporto priemones. Diagnostikos įranga yra kaip tik tas įrenginys, kurio pagalba galima greičiau aptikti gedimą automobilyje. Tai yra įvertinę visi automobilių remonto specialistais ir kasdienio savo darbo nebe įsivaizduoja be šio mechaniko pagalbininko.

Diagnostikos prietaisų veikimas nėra sudėtingas. Jie prijungti prie automobilio kompiuterio gali mechanikui parodyti visą išsamią informaciją apie automobilio veikimą. Įvairiose automobilio vietose yra įmontuoti davikliai, kurie perduoda visą informaciją apie mechanizmų veikimą. Todėl mechanikas prijungęs diagnostikos įranga gali greitai sužinoti ar viskas yra gerai toje vietoje, ar yra užfiksuotas gedimas. Tokiu būdu yra sutaupoma daugybę tiek mechaniko darbo laiko, tiek kliento, kuris suremontuotą automobilį atgauna greičiau. Kitas privalumas yra tas, kad dėl tikslios gedimo vietos parodymo, serviso mechanikai 100% būną užtikrinti, kad automobilis yra tikrai suremontuotas ir tvarkingas.

Naudotis diagnostikos įranga yra nesudėtinga. Ji yra prijungiama prie automobilio valdymo bloko, kuris yra patogioje vietoje, truputi žemiau nei vairas. Prijungiamoje įrangoje yra nurodomi tikslūs sekantys veiksmai, kurie padeda nuskaityti gedimų kodus. Todėl net gi neturintys patirties su diagnostikos įranga žmogus, tikrai nesuklys atlikdamas diagnostiką. Tik yra vienas niuansas, lietuvių kalbos meniu turi tik labai maža dalis diagnostikos įrangos. Todėl gali būti dėl to sunkiau valdyti įrenginį, bet šiais laikais dažnas moka antrą užsienio kalbą, pavyzdžiui anglų arba rusų, o šios kalbos yra beveik visuose diagnostikos prietaisuose.

diagnostikos įranga

Todėl servisai turintys diagnostinę įrangą tikrai yra pranašesni prieš tuos, kurie neturi. Jie gali greičiau aptarnauti klientus, kadangi nebe sugaištama daugybė laiko ieškant gedimo. Būtent dėl šios priežasties servisas, turintis diagnostikos įrangą, gali uždirbti ir daugiau pinigų, nes per tą patį laiko intervalą, vienas servisas gali aptarnauti daugiau klientų ir uždirbti daugiau pinigų. Ką jau kalbėti apie mechanikus, tas, kuris moka naudotis tokiais prietaisas yra visa galva aukštesnis, iš patirties ir kvalifikacijos pusės. Todėl turėti tokią įrangą yra tikrai pravartu, nes dėl greičiau atliekamų darbų ir užtikrintumo sutaisant gedimus yra naudingo tiek klientai, tiek serviso darbuotojai ir jų vadovas.

(Perskaityta per mėnesį: 63, iš jų šiandien: 1.)