Mada,  Pirkiniai

Plaukų tiesinimas keratinu

Plaukų tiesinimas keratinu Vilniuje atsirado dar ganėtinai neseniai, bet spėjo išpopuliarėti per gana trumpą laiką tiek, kad kiekviena mergina jau žino apie šią nuostabią procedūrą. Nors ši plaukų procedūra plačiai paplitusi tarp kirpėjų, ir jų klienčių, tačiau nuomonių atsiranda labai skirtingų. Vienos labai giria , kitos peikia, ir gailisi tai dariusios. Galima nuraminti visas merginas pateikiant informaciją, jog ši tiesinimo keratinu procedūra išties yra saugi ir plaukams nekenkia. Tačiau jei pasirinksite abejotinos reputacijos meistrą, dirbantį su nekokybiškomis priemonėmis, tuomet rezultatai gali būti įvairūs. Patartina, atvykus pas meistrą pasidomėti apie procedūrą. Paprašyti, kad būtų parodoma priemonių saugumo sertifikatai, taip pat jei abejojate, ir meistro diplomai, sertifikatai leidžiantys atlikti tokią procedūrą.

Atliekant plaukų tiesinimą keratinu yra naudojamos tik kokybiškos priemonės, užtikrinant procedūros saugumą ir nepriekaištingą rezultatą. Procedūros etapai labai paprasti, bet reikalaujantys kantrybės ir laiko:

  1. Plaukai turi būti išplauti specialiu šampūnu, kuris giliai išvalo plauką nuo įvairių medžiagų, ir atveria plauko žvynelius;
  2. Džiovinant nenaudojami jokie kondicionieriai, aštrios šukos;
  3. Plaukai atsakingai ištepami keratinu ir paliekami įsigerti(20-30 min.);
  4. Išdžiovinus visiškai sausai plaukus galima atlikti tiesinimą, procedūra atliekama kruopščiai tiesinant kiekvieną sruogelę atskirai.

Po plaukų tiesinimo keratinu procedūros nepatartina jų šlapinti artimiausias 3 paras, jei netikėtai sudrėktų, būtina juos išdžiovinti ir pakartotinai patiesinti. Taip pat nerišti, nesegti, kad neliktų žymės ant plaukų. Geriausia būtų per šias dienas nesportuoti, neiti į sauną, negulėti karštoje vonioje su druskomis. Tolimesnė plaukų priežiūra turėtų būti su šampūnu neturinčiu savo sudėtyje druskų, sulfatų, parabenų, taip pat reikalinga kaukė ar kondicionierius tokia pačia sudėtimi. Tai reikalinga norint, kad keratinas taip greitai neišsiplautų.

Daugelis merginų išbandžiusių šią plaukų tiesinimo procedūra, begalo džiaugiasi ir gailisi, kad nepabandė anksčiau. Laikantis visų rekomendacijų plaukai išlieka tiesūs beveik 3 mėnesius. O švelnumo ir glotnumo jausmas gali išlikti ir iki 6 mėnesių. Besidžiaugdamos savo atgaivintais, glotniais ir nesipučiančiais plaukais, merginos rekomenduoja plaukų tiesinimą keratinu Vilniuje atlikti ir savo draugėms, mamoms, kolegėms. Juk kiekviena moteris nori sveikai atrodančių, žvilgančių plaukų stebuklo.

(Perskaityta per mėnesį: 195, iš jų šiandien: 1.)