vyriškos kojinės
Mada,  Pirkiniai

Vyriškos kojinės – būtinybė ar stiliaus dalis?

vyriškos kojinėsPer pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje vis dažniau imta domėtis ne tik moteriška bet ir vyriška mada. Visgi ryškiaspalviai aksesuarai ar išraiškingi raštai vyrams dažnai vis dar yra tabu, o ypatingai tuomet, jei jie dirba klasikinių drabužių meka vadinamuose ofisuose. Tačiau sprendimas yra! Norint net ir oficialioje aplinkoje neišsižadėti savo asmeninio stiliaus jus gali išgelbėti išskirtinės vyriškos kojinės. Derinant jas su kitais aksesuarais išlaikomas balansas tarp nepriekaištingo profesionalumo bei individualaus stiliaus. Štai kelis patarimai kaip tai daryti teisingai:

Kojinių spalva turi atkartoti kitą jūsų aprangoje esančią spalvą. Tai gali būti megztinio, švarko ar marškinių raštų spalvos, o galbūt tik kaklaraiščio, peteliškės ar fantazijos atspalviai. Nebūtina, kad spalvos atitiktų idealiai – jei ant jūsų marškinių matomos tamsiai mėlynos detalės, kojinės gali būti ir keliais tonais šviesesnės. Svarbu paminėti, kad Happy socks prekės ženklo kojinių pasiūla pasižymi plačiu spalvų pasirinkimu, tad čia Jūs visada rasite idealiai prie Jūsų aprangos derinio tinkančias kojines.

Dažnai tenka girdėti komentarus, kad dėvėti margas kojines yra itin vaikiška ir nebrandu. Tiesa, vyriškos kojinės su paveiksliukais – gyvūnėliais, mašinytėm ar kt. – tikrai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas einant į darbą. Kita vertus, įvairūs abstraktūs raštai, pavyzdžiui burbulai, juostos, žirneliai ar kvadratai, tinkamai priderinti prie viso garderobo spalvinės paletės yra puikus Jūsų aprangos akcentas.

Paskutinė detalė – kojinių priežiūra. Jei renkatės išskirtines kojines, nederėtų jų mūvėti tuo atveju, kai ant jų atsiras net ir menkiausia skylė ar nusidėvėjimas. Kodėl? Priežastis paprasta – stilius yra ne tik spalvos ir raštai, bet ir švara bei tvarka. Viena yra mažos skylutės ant klasikinių kojinių, tačiau visai kas kita yra net ir mažiausias nusidėvėjimas ekstravagantiškose kojinėse. Happy socks kojinių asortimente rasite itin patvarias ir ilgaamžes kojines, kurios Jums tarnaus ilgai ir patikimai.

Galite būti tikri, kad pasinaudojus šiais paprastais patarimais Jums nebeteks sukti galvos, kokias aprangos detales rinktis einant į darbą ar kitą oficialų renginį. Žinoma, aklas prisirišimas prie išskirtinių aksesuarų irgi nėra sveikintinas – spalvotų kojinių reikėtų atsisakyti, kai to reikalauja griežtas aprangos kodas, kai dalyvaujate laidotuvėse, ar kai lauko temperatūra pasiekia aukščiausią termometro stulpelio ribą. Tačiau tai – tik išskirtiniai atvejai. Visomis kitomis progomis, galima tik pasakyti: tegyvuoja vyriškos kojinės!

 

 

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 105, iš jų šiandien: 1.)