Piniginė yra vienas svarbiausių ir dažniausiai naudojamų praktinių aksesuarų, atskleidžiantis ne tik turtinę žmogaus padėtį ir jo socialinį statusą, bet ir kalbantis apie jo stilių, skonį ir gyvenimo būdą. Iš tiesų piniginės pasirinkimas reikalauja ypatingo susikaupimo ir laiko – šiuo aksesuaru džiaugsitės kiekvieną dieną, todėl turite atrasti gaminį, idealiai atitinkantį jūsų praktinius poreikius ir stiliaus pajautą.
Piniginės pasirinkimas paremtas konkretaus žmogaus charakterio ir pomėgių amplitude. Vieni vertina itin talpias ir dideles pinigines, kiti ieško nedidelio banknotams skirto gaminio. Ne paslaptis, kad piniginės pasirinkimą lemia ir gaminio kaina, kuri svyruoja nuo kelių iki kelių šimtų eurų. Tiesa, didieji pardavėjai nuolatos skelbia įvairaus pobūdžio akcijas ir išpardavimo dienas, todėl nuolaidų kuponai padės jums sutaupyti.
Vertinant pardavimo mastus, reikia pripažinti, kad didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia tamsesnių spalvų odos pagrindo gaminiai – tai itin praktiškas sprendimas, puikiai derantis įvairių profesijų ir skirtingų pomėgių pirkėjams. Tiesa, piniginių pasirinkimą lemia ne tik praktiškumo faktorius, bet ir sezonas – pardavėjai tvirtina, kad pavasarį ir vasarą perkamos gana ryškios arba šviesesnių tonų piniginės.
Pinginės vertę lemia konkretaus gamintojo ženklas ir vardas. Keičiantis laikams, pirkėjai tampa vis pragmatiškesni, todėl ieškodami svajonių pirkinio didžiausią dėmesį rodo tvirtoms, patvarioms ir ilgaamžėms konstrukcijoms. Vienas dažniausių pasirinkimų – natūralios odos gaminiai. Kaip teigia specialistai, odą vertina tiek vyrai, tiek moterys. Kalbant apie lyčių skirtumus, reikia pabrėžti, kad vyrams gaminamos piniginės yra kompaktiškesnės – jos mažesnės, plokštesnės, puikiai telpančios į švarko ar kelnių kišenę. Tuo tarpu moterims skirtų piniginių dydis ir dizainas yra kur kas pompastiškesnis, madingesnis. Tokios piniginės nešiojamos talpioje rankinėje, todėl jos būna kiek didesnės ir platesnės.
Jei norite džiaugtis tvirtu ir patikimu gaminiu, rinkitės žinomo gamintojo prekę. Jei negalite sau leisti itin brangaus pirkinio, neskubėkite – gali būti, kad greitu metu į jūsų rankas pateks nuolaidų kuponai, padėsiantys sutaupyti. Be to, daugelis prekybininkų kas kelis mėnesius organizuoja įvairias akcijas ir skelbia išpardavimų dienas. Jei savo rankose turite naują piniginę, nepamirškite laikytis tvarkos – viena dažniausių piniginių plyšimo priežasčių yra netinkamas gaminio naudojimas – nesistenkite į piniginę sutalpinti visų banko, nuolaidų, vizitinių ar kitokio tipo kortelių, pirkimo čekių, dokumentų ar loterijos bilietų. Nepamirškite, kad tiesioginė piniginės paskirtis – saugoti banknotus ir monetas. Tiesa, jei renkatės itin kompaktišką piniginę, nelaikykite joje sunkiasvorių monetų – jų perteklių patikėkite namuose stovinčiai taupyklei. Specialistai tvirtina, kad žmogui vienos piniginės neužtenka. Jei norite priimti praktišką sprendimą, turėkite kelių rūšių pinigines – viena jų turėtų būti skirta laisvalaikiui, kita – kasdieniams apsipirkimams, trečia – kelionėms ir turistiniams žygiams.
Net ir didžiausiems skeptikams siūlome nepamiršti įsigalėjusių prietarų – nuo seniausių laikų buvo tikima, kad piniginė ne tik saugo pinigus, bet ir lemia jų kiekį. Manoma, kad didžiausius turtus geba pritraukti brangi piniginė, pagaminta iš natūralios odos. Niekuomet nepirkite tuščios piniginės – pardavėjas į ją turėtų įmesti bent vieną centą. Rinkdamiesi spalvą, nepamirškite, kad pinigus traukia žemės ir metalo spalvos, todėl rinkitės juodą, ruda, geltoną arba raudoną piniginę. Puikus pasirinkimas – aukso arba sidabro spalvos gaminiai. Venkite vandens spalvų, t. y. žalios, mėlynos ir žydros, kadangi jūsų pinigai greitu metu „išplauks“.