vestuvių fotografas - fashionfoto.lt
Mada,  Paslaugos

Vestuvių fotografas – didžiausias iššūkis pradedančiam fotografui

Vestuvių fotografas – iššūkis pradedančiam fotografui

vestuvių fotografas - fashionfoto.ltVestuvių fotografas – tai kone pelningiausiai ir praktiškiausia sritis, renkantis kur ieškoti darbo įgijus fotografo išsilavinimą. Kadangi dauguma vestuvių vyksta šeštadieniais, fotografuoti gali tekti tik vieną dieną per savaitę. Atlygis taip pat gana neblogas, o fotografuoja vestuvių fotografas visada tik šventę, kurioje tvyro puiki nuotaika. Tačiau vestuvių fotografavimas turi savo specifiką ir prieš pradedant, vertėtų apie ją pasidomėti bei paieškoti patarimų pradedantiems fotografams.

Pradedantysis vestuvių fotografas dažniausiai nepagalvoja, kad didžiąją vestuvių dieną neretai gali įvykti įvairiausių nesklandumų, kuriems tikrai vertėtų pasiruošti iš anksto. Visų pirma, įsitikinkite, kad jūsų įrangos baterijos visiškai įkrautos ir kad atminties kortelėse tikrai bus užtektinai atminties. Taip pat pravartu iš anksto sužinoti būsimą šventės maršrutą ir nuvykti į vietas, kurias lankysite vestuvių metu. Nepatyręs vestuvių fotografas turėtų atidžiai apžiūrėti šias vietas, kad išaušus lemtingai dienai jau žinotų, iš kokių kampų fotografuoti, bei kaip sukurti gražias kompozicijas. Kai kurie fotografai netgi tai padaro su būsimais jaunaisiais ir užfiksuoja keletą kadrų pabandymui. Nepamirškite ir to, jog vestuvių dieną nepaisant sinoptikų prognozių, gamta gali sugriauti visus planus, todėl vestuvių fotografas turėtų būti nusiteikęs ir pasiruošęs bet kokioms oro sąlygoms.

Vestuvių fotografas – savo srities profesionalas

Profesionalus vestuvių fotografasTurėkite savo stilių. Tikras vestuvių fotografas geba daryti originalias nuotraukas, bei pats sukurti nuostabias kompozicijas. Galbūt savąjį fotografijos stilių atrasite tik laikui bėgant, tačiau jūsų internetinė svetainė vis vien turi būti originali, o galerija – spalvinga ir išsiskirianti. Tokią pamatę, klientai iškart atkreips dėmesį ir galbūt pasirinks būtent jūsų paslaugas. Tačiau jau atradęs savo stilių, vestuvių fotografas privalo su kiekvienais klientais jį aptarti ir išsiaiškinti, ar tai, ką jis siūlo tiks jauniesiems.

Vienas dažniausiai pamirštamų dalykų – smulkmenos. Profesionalus vestuvių fotografas visuomet jomis pasirūpins. Prieš darbą, išjunkite savo skaitmeninio fotoaparato garsą, kad darydami nuotraukas neatkreiptumėte svečių dėmesio. Juk jūs turite būti visada tinkamu laiku tinkamoje vietoje, tačiau tuo pat metu ir visiškai nepastebimas. Taip pat svarbi jūsų apranga. Vestuvių fotografas privalo atrodyti oficialiai, kad sudarytų rimtą įspūdį ir per daug neišsiskirtų iš svečių, tačiau viso kostiumo rengtis jums tikrai nebūtina. Pavyzdys: vestuvių fotografas.

Tai, ką aptarėme – tik keli patarimai. Kiekvieną dieną domėkitės koks turi būti vestuvių fotografas, kaupkite patirtį ir anksčiau ar vėliau neabejotinai susikursite gerą vardą ir klientų ratą. Tačiau svarbiausiai yra nebijoti daryti klaidų, įvykus netikėtumams – nepasimesti ir nuolatos mokytis iš savo patirties.

(Perskaityta per mėnesį: 93, iš jų šiandien: 1.)