Moteriskas megztinis
Mada

Dažni stiliaus patarimai, kuriuos kiekviena moteris turėtų ignoruoti

Ne viena iš mūsų daugybę kartų esame susidūrusios su situacija, kuomet apsirengusios mums iš pirmo žvilgsnio labai patinkančius drabužius, staiga stabtelime ir imame savęs klausti – „nagi, ar tai tikrai yra priimtina ir leidžiama?“

Ar tikrai taškuotas drabužis gali būti suderintas su languotu? Ar tikrai baltus džinsus galima dėvėti žiemą? O, kaip yra su aptemptų džinsų dėvėjimu?! Tačiau, laimei, šiandien mes galime pamiršti apie didelį galvos skausmą ir nesibaigiančias dilemas. Mums nebereikia klausyti to, kas buvo įprasta ankstesnėms kartoms. Mums nebereikia savęs apriboti ir įsprausti į neperžengiamus rėmus. Todėl siūlome jums susipažinti su stiliaus patarimais, kuriuos jūs turėtumėte ignoruoti.

Nusiimkite vieną aksesuarą prieš palikdamos namus

Coco Chanel yra kartą pasakiusi – „Prieš palikdamos namus, pažvelkite į veidrodį ir nusiimkite vieną aksesuarą.“ Tačiau šiandien tokia taisyklė pasirodo esanti atgyvenusi ir nebegaliojanti. Kuo daugiau aksesuarų jūs turėsite, tuo nuostabiau ir stilingiau jūs atrodysite. Todėl nesibaiminkite derinti akinių nuo saulės, šalių, apyrankių ir kaklo papuošalų. Dabar viskas slypi būvime matomomis ir pastebimomis.

Negalite kartu derinti tamsiai mėlynos ir juodos

Ši taisyklė yra tokia populiari, kad net ir tuomet, kai moterys dėvi tamsiai mėlyną suknelę ir juodus aukštakulnius, jos ima pergyventi, kad padarė labai didelę stiliaus klaidą. Tačiau iš tikrųjų šiandien nėra nieko neįprasto ar netinkamo kartu derinti tamsiai mėlyną su juoda. Pavyzdžiui, gali būti pasirinktas tamsiai mėlynas moteriškas megztinis ir juodos kelnės, tamsiai mėlynas sijonas su juodu diržu ar kt. Visa tai ne tik suteiks jūsų įvaizdžiui daugiau stilingumo, tačiau tai taip pat pavers jus gerokai žavingesnėmis.

Horizontalios linijos jus „praplatins“

Bėgant laikui moterys save įtikino, kad horizontalios linijos gali paversti jas „platesnėmis“. Tačiau iš tikrųjų visa tai yra netiesa – ir tai patvirtina netgi mokslininkai. Todėl tikrai neturėtumėte vengti dėvėti jums patinkančio horizontaliomis linijomis išmarginto megztinio, suknelės, sijono ar marškinių.

Negalite kartu derinti raudonos ir rožinės spalvos

Daugybę metų moterys save įtikinėjo, kad raudona ir rožinė spalvos privalo būti viena nuo kitos atskirtos. Tačiau iš tikrųjų dabartinė mados pasaulyje vyraujanti situacija yra visiškai kitokia. Šiandien derinti spalvas, kurios yra viena į kitą panašios (t.y. spalvų rate yra greta vienos kitų), yra labai madinga. Todėl nuo šiol turėtumėte pradėti derinti raudoną su rožine, žalią su geltona ir tamsiai mėlyną su turkio spalva.

Negalite maišyti medžiagų

Lygiai taip pat, kaip ir jau minėtu panašių spalvų derinimo atveju, ne viena moteris iki šiol vadovavosi taisykle, jog nevalia tarpusavyje maišyti skirtingas medžiagas ir tekstūras. Tačiau šiandien sėkmingai suderinti skirtingas medžiagas tampa tikrų tikriausiu pasiekimu. Ir spėkite, ką? Tai padaryti yra labai paprasta! Norint, kad visą tai pasiekti jums būtų labai nesudėtinga, pasirinkite drabužius, kurie turi vienodų spalvų, o tuomet derinkite skirtingas medžiagas ir tekstūras.

Aukštos moterys neturėtų avėti aukštakulnių

Jei jūs esate aukštesnė nei vidutinio ūgio moteris, tikriausiai jau ne vieną kartą buvote girdėjusios, kad jums nevalia avėti aukštakulnių. Tačiau vietoje to, turėtumėte nustoti apie savo aukštą ūgį galvoti kaip apie didelį minusą. Jei jūs esate aukšta moteris, jūs ne tik galite, tačiau ir turite avėti tai, kas jums labiausiai patinka. 

(Perskaityta per mėnesį: 26, iš jų šiandien: 1.)