Rankų darbo apyrankės moterims
Mada

Moteriški aksesuarai, kurie suteikia daugiau žavesio

Kiekviena moteris puikiai žino, kad norint suformuoti tobulą įvaizdį, reikia ne tik rūbų, tačiau ir aksesuarų. Tiesą sakant, be aksesuarų mūsų įvaizdis gali būti pernelyg pilkas ir niekuo neišsiskiriantis, todėl jei norime traukti teigiamą aplinkinių dėmesį ir būti pastebimos, turėtume labai daug dėmesio skirti aksesuarams.

Rankų darbo apyrankės moterims: apyrankės – tai aksesuaras, kuris gali pagyventi bet kokį stilių. Tuo tarpu, jei renkatės rankų darbo apyrankes, savo stiliui suteikia dar daugiau žavesio. Todėl visuomet rekomenduojama peržiūrėti dabartinį apyrankių asortimentą ir pasirinkti bent keletą skirtingų modelių, kurie skirtųsi spalvomis ir dizainu – tuomet bus kur kas lengviau turimas moteriškas apyrankes pritaikyti prie skirtingų aprangos sprendimų.

Moteriški diržai: kaip žinia, diržus moterys dėvi ne tik tuomet, kai renkasi kelnes. Diržus galima rinktis ir tuomet, kai dėvimas sijonas, šortai ar bridžai. Be to, diržų modelių įvairovė yra stebėtina, todėl net ir išrankiausios moterys gali nesunkiai rasti jų stilių atitinkančius variantus.

Piniginės: taip, tai taipogi yra labai svarbus aksesuaras. Nors dauguma moterų (ir vyrų) pratę galvoti, kad tai yra eilinis daiktas, kuris yra tiesiog neišvengiamas, vis dėlto, tai yra aksesuaras, kuris mūsų stiliui turi labai didelės įtakos. O tai reiškia, kad renkantis piniginę, ją reikėtų derinti ir prie savo įprastinio stiliaus (pvz., tokių detalių kaip rankinė, diržas, šalis ir kt.).

Šalikai (šaliai): puikiai priderintas šalis gali būti tobulas jūsų įvaizdžio akcentas – tiek šaltuoju, tiek ir šiltuoju metų laiku. Jei dėl to abejojate, peržvelkite šiuolaikines madų tendencijas. Akimirksniu pastebėsite, kad daugelis stiliaus sprendimų yra neatsiejami nuo šalio.

Kaklo papuošalai: žinoma, galite sakyti, kad kaklo papuošalus galima dėvėti tik tam tikru sezonu, tačiau tai nėra tiesa, kadangi kaklo papuošalai gali būti derinami prie labai įvairaus aprangos stiliaus – nepaisant to, kad už lango gali spausti šaltukas.

Akiniai: dar vienas aksesuaras, kurį jau seniai pamėgusios dauguma moterų. Be to, nereikia pamiršti, kad akiniai gali suteikti ir daugiau privatumo bei asmeninio komforto.

(Perskaityta per mėnesį: 68, iš jų šiandien: 1.)