Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kėbulo remonto įranga profesionaliam darbų atlikimui

kėbulo remonto įranga

Automobilių kėbulo remontas yra vienas sudėtingiausių darbų. Kadangi iš karto matosi kada blogai atliktas kėbulo remontas, todėl šio darbo imasi tik šios srities specialistai. Kurie puikiai išmano kaip naudotis kėbulo remonto įranga ir įrankiai, puikiai išmano dažymo technologijas bei kitas šios srities smulkmenas. Kadangi kėbulo remontas yra specifinė niša, tai taip pat ir įranga, kuri yra naudojama, taip pat yra specifinė.

Kėbulo tiesinimo sistema, tai tokia įranga, kurios pagalba yra atstatomas automobilio kėbulas. Ši kėbulo remonto įranga veikia vadinamųjų tempimo rankų pagalba, kai speciali ranka su grandinėmis ir gnybtais yra pritvirtinama prie automobilio kėbulo ir yra atstatomas automobilio kėbulas taip, kaip buvo gamykliškai pagamintas.

Kėbulų matavimo sistema – šios įrangos principas yra tas, kad išmatuoti esamus kėbulo įlenkimus ir parodyti kiek trūksta iki visiškai pilno atstatymo. Kitaip tariant, yra išmatuojama automobilio geometrija ir pagal brėžinius galima pasižiūrėti kokia yra gamykliška automobilio geometrija. Ši kėbulo remonto įranga yra labai naudinga ir profesionalus kėbulo atstatymas be tokios įrangos yra neįsivaizduojamas, nes plika akimi tiksliai kėbulas nebūtų niekaip atstatomas.

kėbulo remonto įrangaDažymo kamera – pavadinimas daug ką pasako, principas šios įrangos yra toks, kad kameros viduje yra dažomas paruoštas automobilis. Automobilis paruošiamas tada, kai yra uždengiami visi automobilio elementai, kurių nereikia nudažyti: uždengti stiklai, nuimtos trukdančios plastmasės ir panašiai. Dažnai yra nenaudojamos tokioje srityje dažymo kameros ir dažoma tiesiog garaže. Tačiau reikia įvertinti tą, kad dirbant tam skirtoje dažymo kameroje, kėbulas yra padengiamas lygiu sluoksniu, kameroje yra tam skirta ventiliacija, naudojami infraraudonieji spinduliai greitam džiuvimui ir panašiai. Tad profesionaliai nudažytas automobilis gali būti tik dirbant dažymo kameroje.

Kėbulo dažymui yra naudojami įvairūs įrankiai, kurie padeda specialistui profesionaliai atlikti savo darbą. Su specialia oro padavimo sistema yra naudojami pulverizatoriai, kurių pagalba yra lygiai ir gražiai padengiamas dažų sluoksnis. Taip pat pabaigus dažymo darbus yra naudojami specialūs poliravimo įrankiai, kurių pagalba pabaigus darbą jais, automobilio kėbulas atrodo kur kas gražiau.

Taigi, tik speciali kėbulo remonto įranga gali užtikrinti, kad visi darbai, susiję su kėbulų remontu, bus atlikti kaip įmanoma geriau ir profesionaliau. Tad visa ši įranga yra naudinga ir į ją investuoti yra tikrai verta.

(Perskaityta per mėnesį: 76, iš jų šiandien: 1.)