Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

9 patarimai jūsų namų interjerui

Biožidiniai

Kai kuriame savo namų interjerą, įprastai susiduriame su labai įvairiais ir dideliais iššūkiais. Ir nesunku nuspėti, kodėl. Dažniausiai mes neturime pakankamai patirties ir žinių, kurios leistų pritaikyti pačius tinkamiausius interjero dizaino sprendimus, sukuriant jaukią ir komfortišką namų atmosferą. Todėl reikia sutikti, kad naudingų patarimų niekuomet nebūna per daug, o tai reiškia, jog pateiksiu jums bent keletą iš jų.

  • Nereikėtų pamiršti antikvarinių daiktų. Nemaža dalis žmonių savo namuose jų turi begalę, tačiau mano, kad jie nėra tinkami naudoti, todėl palieka juos dulkėti tolimiausiuose spintų kampeliuose. Tačiau juos visuomet galima prikelti naujam gyvenimui. Pavyzdžiui, antikvarinę krištolinę vazą galite panaudoti kaip savo kosmetikai laikyti skirtą indą ar pan. Nereikia nuvertinti to, kas anksčiau turėjo tikrą vertę.
  • Jei turite daug interjero detalių, pasirūpinkite, kad jos visos derėtų tarpusavyje. Nėra nieko blogiau, kaip įvairiose savo namų vietose išdėlioti visas turimas interjero detales (skulptūras, paveikslus, įrėmintas nuotraukas, žvakides, vazas ir kt.). Turite lavinti savo skonį ir jausti saiką.
  • Pasirūpinkite, kad sienų spalva nesutaptų su jūsų užuolaidomis. Tai būtų labai neskoningas ir nederantis sprendimas.
  • Nesusitelkite tik į pastelines ir labai švelnias spalvas. Nors dauguma vartotojų mano priešingai, vis dėlto švelnios spalvos nusibosta kur kas greičiau.
  • Niekuomet veidrodžio nekabinkite tarp langų – tai nebus tinkamas interjero sprendimas. Be to, savo interjere naudojant veidrodžius jokiu būdu nereikėtų persistengti. Tai nėra meno kūriniai.
  • Pasirūpinkite savo namų apšvietimu. Kaip žinia, kiekvienai namų erdvei reikia vis kitokio apšvietimo, todėl labai gerai apgalvokite, kurie sprendimai geriausiai tiktų jūsų namuose.
  • Jei visuomet norėjote židinio, tačiau manėte, kad tam būtina turėti nuosavą namą, yra labai puiki išeitis – tai biožidiniai. Pasirinkus biožidinius, jums nebereikės kamino ar kitų kenksmingų medžiagų pašalinimui iš patalpos reikalingų priemonių. Biožidiniai yra šiuolaikiškas ir efektyvus sprendimas.
  • Jei auginate šunį ir baiminatės dėl grindų būklės, galite pasitelkti karvės odos užtiesalus/kilimus. Jų neįmanoma pažeisti.
  • Stenkitės tinkamai užpildyti skirtingas namų erdves. Nepalikite nei per daug laisvos nei per daug užpildytos vietos.
(Perskaityta per mėnesį: 82, iš jų šiandien: 1.)