Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip vyksta audio reklamos gamyba?

Audio reklama

Reklamą šiandien gauname įvairiausiomis formomis. Jei prieš šimtmetį reklamos būdavo skelbiamos tik plakatuose ir laikraščiuose. O štai šiandien reklamą matome visur, pradedant televizija, baigiant lipdukais ant automobilių. O ir reklamų formą yra itin įvairi. Štai įsijungiame vaizdo įraše internete ir matome vaizdo reklamą. O dar negalime jos prasukti, kad tikrai daugeliui įgrįsta.

        Jei naudojate kokią programą muzikai klausyti, tuomet tikriausiai esate susidūrę ir su audio reklama. Kas yra audio reklama ir kaip vyksta jos kūrimas?

      Ko reikia audio reklamai sukurti?

        Audio reklamos gamyba prasideda nuo teksto kūrimo. Bet kokia reklama yra ribojama laike. Ar bent jau nuo reklamos ilgio priklauso jos kaina. Todėl reklamos gamintojai stengiasi kiek įmanoma daugiau svarbios informacijos sutalpinti į trumpesnį laiką. Žinoma, tai nereiškia, kad audio reklamos yra išrėkiamos greitakalbe, tiesiog kruopščiai parašomas tekstas.

       Audio reklama Ką reikia sukulti į šį tekstą? Reklamos klausytojas, tai yra, tikslinė auditorija turi gauti pakankamai informacijos apie reklamuojamą produktą ar paslaugą. Tačiau  šios informacijos negali būti per daug, kad klausytojui nereikėtų iškart pulti visko užsirašinėti.

        Kad reklamos būtų lengviau įsimenamos, yra naudojami įvairios psichologinės priemonės, paprasčiausia jų – humoras. Žmonės yra linkę įsiminti juokingus, linksmus dalykus, todėl ir reklamos dažnai turi šį prieskonį.

        Ne ką mažiau svarbus yra reklamos įgarsinimas. Audio reklamos gamyba susideda iš kelių dalių ir įgarsinimas yra viena svarbiausių. Norite kokybiško garso? Tuomet keliaukite į įrašų studiją, pavyzdžiui – https://debesys.lt. Čia įrašomos ne tik dainos, bet taip pat ir vyksta audio reklamos gamyba.

        Kodėl būtinai reikia naudotis įrašų studijos paslaugomis, kuriant audio reklamą? Ogi todėl, kad tik čia gausite puikią kokybę. Jei reklama bus įrašyta nekokybiškai ir klausytojas tą pastebės, dings pasitikėjimas reklamuojančia firma. Juk jei ji nesugeba padaryti kokybiškos reklamos, tai gal ir reklamoje siūlomi produktai nėra aukščiausios kokybės?

        Taigi, audio reklamos gamyba susideda iš dviejų pagrindinių žingsnių: teksto kūrimo ir reklamos įgarsinimo. Abu žingsniai yra labai svarbūs ir reikalauja žinių. Pirma dalis reikalauja daugiau žinių ir įgūdžių, o antroji – reikiamos technikos. Todėl dažniausiai reklamos gamyba yra pateikiama profesionaliems, kurie duoda nepriekaištingą rezultatą. O juk nuo rezultato priklauso ir tai, kiek būsima audio reklama uždirbs pinigų.

(Perskaityta per mėnesį: 59, iš jų šiandien: 1.)