Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Keli drabužiai jūsų laisvalaikiui

Kombinezonai

Šiltesni orai praskaidrina mūsų nuotaiką, suteikia daugiau entuziazmo, pasitikėjimo savimi, įkvepia ir skatina keistis. Todėl natūralu, kad pasirodžius pirmiesiems šiltesniems saulutės spinduliams, imame dairytis po drabužių parduotuves, tikėdamiesi rasti ką nors nauja ir tokiu būdu atnaujinti savo garderobą. Tačiau jei jūs norite atrodyti šiuolaikiškai, madingai ir jaustis nesuvaržyti, turite labai gerai pagalvoti, koks bus jūsų tikrasis naujo sezono stilius. Jei rinksitės formalesnius drabužius, vargu ar galėsite patogiai leisti savo laisvalaikį, todėl verta pasidairyti tokių sprendimų, kurie būtų tinkantys jūsų laisvalaikiui.

  • Kombinezonai: tai yra vienas iš tobuliausių drabužių laisvalaikiui. Žinoma, įprastai kombinezonai dėvimi šiek tiek vėsesniu arba vėjuotu oru, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jų negalėsite dėvėti ir vasarą – ypač vasaros vakarais. Kaip bebūtų, jei peržvelgsite dabartinį kombinezonų asortimentą, pastebėsite, kad pastarųjų yra begalė – nuo trumpų, iki dengiančių visą kūną. Tuo tarpu, jei norite rinktis iš didžiausio asortimento, kombinezonai internetu gali būti puikus sprendimas.
  • Glaustinukės: tai labai dažnas pasirinkimas. Tiesą sakant, glaustinukės dėvimos visais metų laikais. Vienintelis skirtumas, kad šiltuoju metų laiku ant glaustinukių nedėvime nieko arba užsimetame lengvą papildomą rūbelį.
  • Ploni džinsai: greičiausiai kiekvienas žmogus savo spintoje turi bent keletą porų džinsų. Šiuo atveju, jei kalbame apie vasarą, reikėtų pasirinkti lengvesnius ir plonesnius džinsų modelius. Be to, nepamirškite atsižvelgti ir į šių metų mados tendencijas. Tai leis pasirinkti pačius madingiausius džinsus.
  • Šortai ir bridžai: dar vienas laisvalaikiui puikiai tinkantis sprendimas. Galite rinktis tiek šortus, tiek ir bridžus. Tik, žinoma, jei esate žemo ūgio, pastarųjų dėvėti nerekomenduojama, kadangi tokiu atveju galite atrodyti dar žemesni. O kalbant apie šortus, jie puikiausiai tinka žemesnio ar vidutinio ūgio žmonėms.
  • Marškinėliai: kokia vasara nedėvint marškinėlių? Šiandien labai sparčiai plinta mada dėvėti individualizuotus marškinėlius. Todėl jei tik turite tokią galimybę, galite užsisakyti pagal jūsų išskirtinius poreikius sukurtus marškinėlių modelius.

Žinoma, tai nėra baigtinis drabužių, tinkančių laisvalaikiui, sąrašas, todėl nepamirškite pagalvoti apie tai, kas jums patinka labiausiai, o tuomet suformuoti tinkamą savo stilių.

(Perskaityta per mėnesį: 61, iš jų šiandien: 1.)