Internetas,  Technologijos

Ieškote efektyvaus 4G modemo?

Savaime suprantama, kad modemai skirti naudotis internetu. Vieni pigesni, kiti brangesni, bet kainų įvairovė paaiškinama lengvai. Kas ją lemia? Parametrai. 3G įrenginys greičiausiai bus pigesnis už 4G, o maršrutizatorius, kuriam nereikia atskiro modemo, ko gero, bus siūlomas už didesnę kainą nei įprastas 4G modemas.

„Huawei E3372“

Dėmesio vertas produktas pasirodė „Huawei E3372“. Modemai „Huawei“ apskritai labai paplitę, jais naudojasi daugybė internautų. O kokiomis ypatybėmis džiugina ką tik paminėtas modelis? Šioks toks privalumas vien tai, kad palaikomas tiek 4G, tiek 3G ryšys. Tad patekus į 3G zoną interneto atsisakyti nereikės.

4G LTE tinkle pasiekiamas iki 150 Mbps atsisiuntimo greitis. Neblogas rodiklis, ar ne? Tai dar ne visi privalumai. Modemas tinka naudoti ir su maršrutizatoriais. Internetas gali būti dalijamas prietaisams, kuriuose yra bevielio ryšio funkcija.

Jei ryšys nekoks, galima prijungti išorinę anteną. Be to, modemas Huawei E3372“ prireikus tampa duomenų laikmena. T. y. palaikomos MicroSD kortelės iki 32 GB.

Aukšta kokybė, žema kaina

Kai kurios prekės apibūdinamos kaip geras kainos ir kokybės santykis. Ar ankstesnėse eilutėse aptartas „Huawei“ vertas tokio apibūdinimo? Apžvelgus keletą rinkos pasiūlymų galima pasakyti „taip“. Efektyvumo ir kainos santykis nuteikia pozityviai.

Kur įsigyti?

Jeigu ieškote efektyvaus 4G modemo, verta apsilankyti elektroninėje parduotuvėje iperku.lt, nes čia modemai siūlomi patraukliomis kainomis (o ypač aptartas „Huawei E3372“).

Išmanusis pasaulis

O kaipgi kiti įrenginiai? Pristatytoje elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite interneto antenų bei maršrutizatorių. Ir daug kitų prekių, kurios praverčia šiuolaikiniame pasaulyje. Pavyzdžiui, išmanioji apyrankė ar išmanusis laikrodis. Arba nebrangus, bet itin praktiškas telefono dėklas. Nebrangu, bet naudinga – derinys, kuris nėra tik įsivaizduojamas.

Dar apie „Huawei“

Jei grįžtume prie „Huawei“ vardo, galėtume kalbėti apie populiarumą. Ne tik apie modemus, bet ir apie daugybę išmaniųjų telefonų. Šios įmonės progresas stebina. Bet greitai suvokiama, kad aukšti rezultatai – ne iš nieko ir ne iš niekur. O šių eilučių herojus – „Huawei E3372“ – pastarojo teiginio patvirtinimas. Gamintojo pastangas įvertina vis daugiau pirkėjų.

(Perskaityta per mėnesį: 88, iš jų šiandien: 1.)