Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl yra naudinga ratų suvedimo įranga?

ratų suvedimo įranga

Automobilio važiuoklė ir ratai yra viena svarbiausių automobilio dalių, kadangi ji turi tiesioginį kontaktą su važiuojamąja kelio danga. Todėl taip, kaip yra eksploatuojamas automobilis su tuometine ratų suvedimo būkle, taip yra jaučiamas komfortas važiuojant automobiliu. Todėl nuo kokybiško važiuoklės, kokybiškų padangų ir kelio dangos priklausys jūsų ir keleivių važiavimo saugumas ir komfortas. Tinkamai sureguliuoti ratų geometriją gali ratų suvedimo įranga.

Dabar jau dažnas servisas atlieka ratų suvedimą, kadangi tai yra labai naudinga transporto priemonių eksploatuotojams. Jeigu yra tinkamai sureguliuota automobilio ratų geometrija ir atliktas tvarkingas ratų suvedimas, tai poveikis būtų toks: mažesnės kuro sąnaudos, kadangi jaučiamas mažesnis pasipriešinimas; pailgėja padangų eksploatavimas, kadangi padangų protektorius naudojasi lygiai; automobilis yra geriau valdomas posūkiuose. Todėl tikrai verta apsilankyti servise, kuriame yra ratų suvedimo įranga, kadangi taip būsite užtikrinti savo saugumu ir pailgėja tam tikrų mechanizmų eksploatacijos trukmė.

ratų suvedimo įrangaTam tikros ribos kada atlikinėti profilaktiškai ratų suvedimą yra pateikiamos skirtingai, bet dažniausiai yra rekomenduojamą ją atlikti kas 12 – 15 tūkstančių kilometrų. Tačiau yra išimčių, kai atliekamas automobilio remontas ir po jo yra rekomenduojama atlikti ratų suvedimą. Rekomenduojama atlikti po tokių remonto darbų: pakeitus vairo kolonėlę, vairo traukes, po važiuoklės remonto, pakeitus pakabos gumines įvores, šarnyrus, amortizatorius, pakeitus automobilio ratus, po eismo įvykio.

Tačiau ratų suvedimo įranga gali būti jums naudinga ir tuomet, kai jaučiate šiuos automobilio požymius: paleidus vairą automobilis krypsta į vieną ar kitą pusę, automobilis tampa nestabilus, sukant vairą – padangos cypia, stabdant automobilis krypsta į vieną ar kitą šoną, vairas po posūkio negrįžta į savo pagrindinę padėtį, netolygiai dėvėsi padangos.

Šiuolaikiniams automobiliams yra būtina atlikti ne tik priekinė ašies, bet ir galinės ašies ratų suvedimą. Šiuolaikinė ratų suvedimo įranga tą gali puikia atlikti. Su tokia įranga ratų suvedimą galima atlikti visoms transporto priemonės. Kadangi gamintojai gali pasiūlyti pačią įvairiausią ratų suvedimo įrangą bet kokiai transporto priemonių rūšiai. Tad rūpindamiesi savo ir aplinkinių saugumu, nepraleiskite progos ir pasirūpinkite savo transporto priemone.

(Perskaityta per mėnesį: 84, iš jų šiandien: 1.)