proginės suknelės
Laisvalaikis,  Mada,  Paslaugos,  Pirkiniai

Proginės suknelės skirtingoms progoms

proginės suknelėsLaukia vakarėlis, įmonės gimtadienis, o gal šventinis pasibuvimas su draugėmis? Tokios progos moterims – reikšmingas įvykis. Tam reikia kaip reikiant pasukti galvą, kuo pasipuošti ir kaip tapti tikra vakaro karaliene. Taip jau yra, jog moterį kviečiant į reikšmingą vakarėlį ar pobūvį, naudinga įspėti iš anksto, nes ne vienai reikia ne tik nuspręsti, ką rengtis, bet ir pasiieškoti naujų drabužėlių ar aksesuarų. Juk tos pačios proginės suknelės į įmonės vakarėlį antrus metus neužsidėsi.

Oficialiems vakarams

Renkantis proginę suknelę, labai svarbu žinoti tinkamas aprangos taisykles, kad į netektų raudonuoti iš gėdos nepataikius į vakaro aprangos kodą. Dažniausiai rengiantis į oficialius susitikimus ir pobūvius puikiausiai tinka klasikinio stiliaus proginės suknelės. Čia nereikia labai daug aksesuarų, ekstravagantiškų spalvų ir netradicinių kirpimų. Puikiai tinka tamsios ir neutralios spalvos, klasikinis kirpimas, lengvas, švelnus audinys. Nesuklysite pasirinkus ir suknelę iki žemės, jei tai ne šiaip sau direktoriaus gimtadienis, bet gal ir koks svarbus įmonei labdaros vakaras su partneriais ir svečiais.

Linksmiems vakarėliams

Dažnai renkantis suknelę vakarui, kuomet ruošiatės eiti pasilinksminti, reikia taip pat nemažai pagalvoti. Jei Žinote, kad tai linksmas vakarėlis, greičiausiai Jums prireiks kokteilinės proginės suknelės. Dažniausiai jos itin dailios ir seksualios, trumpos, pūstos, netradiciškai kirptos, papuoštos įvairiais aksesuarais ir elementais. Tai – Jūsų saviraiška ir kūryba. Žinoma, kokteilinė suknelė gali būti ir kiek aptempta, tačiau dažniausiai tai gana išraiškingas apdaras. Ne veltui tokios suknelės vadinamos  kokteilinėmis, nes jos turi būti įspūdingos, žavingos ir spalvingos kaip pats skaniausias kokteilis bare.

Su numatyta tema

Visai apie kitokias sukneles gali tekti pagalvoti, jei gavote kvietimą į vakarėlį, kuriam organizatoriai jau numatė vakarėlio aprangos temą. Tai gali būti spalva, audinys, laikotarpis, kuriam priklauso suknelė.  Tuomet jau teks taikytis prie organizatorių norų ir išsirinkti temą atitinkančią suknelę, kuri dar ir Jums puikiai tiktų. Dažnai tai nėra lengva užduotis, bet pasitelkus fantaziją ir gerą skonį – įgyvendinama. Dar sunkiau, jei norite atrodyti elegantiškai, o tema reikalaujanti persirengti kostiumu. Tuomet gali tekti į pagalbą pasitelkti ne tik fantaziją, bet ir prisiminti siuvimo pradmenis.

 

(Perskaityta per mėnesį: 130, iš jų šiandien: 1.)