Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kada net ir nemokamas kreditas nėra suteikiamas?

nemokamas kreditas internetuDomina nemokamas kreditas internetu, bet nežinote ar jį gauti pavyktų būtent jums? Paskolų rinkoje yra nusistovėjusios tam tikros sąlygos, kurios yra sukurtos net tik pačių paskolų bendrovių, bet ir mūsų šalyje galiojančių teisės aktų. Tuo yra siekiama apriboti nesąžiningais tikslais pasižyminčius besiskolinančius asmenis. Gaila, bet kai kurios sąlygos gerokai apsunkino reikalus net ir tiems, kurie yra atsakingi. Šiuo metu kreditų išdavimo tvarka nebėra tokia lengva, nes griežtos sąlygos tikrai apribojo daugelio žmonių norus. Tai galioja net ir tais atvejais, jeigu kreditas yra teikiamas nemokamai. Kas būtent lemia neigiamą kredito teikėjo atsakymą dėl paskolos suteikimo?

Pirmiausia, turite žinoti, kad nemokamas kreditas internetu yra suteikiamas tik naujiems vartotojams t.y. tiems, kurie paskolų internetu niekada nėra ėmę ir su tam tikrais kreditoriais finansinius sandorius sudaro pirmą kartą. Esami klientai retai kada gali gauti galimybę vėl pasiskolinti nemokamai – nebent švenčių metu vyksta kažkokios papildomos akcijos. Tad pirmiausia sąlyga – būti nauju klientu.

Kaip jau sakėme – net ir nemokamos paskolos yra suteikiamos su griežtais reikalavimais. Vienas iš jų – pajamų užtikrinimas. Nemažai žmonių prarado galimybę skolintis todėl, kad jų pajamų suma yra nepakankama. Tai reiškia, kad įstatymų pakeitimai įpareigojo kredito teikėjus suteikti paskolas tik tiems žmonėms, kurie gauna pakankamas pajamas. Tokiomis pajamomis yra laikoma ne daugiau nei 40 procentų pajamų, kurios nėra skiriamos kredito įmokos sumokėti. Aiškiau tariant, jeigu jūs savo kredito įmokoms padengti skiriate daugiau negu 40 procentų pajamų, tai sekantis kreditas jums jau nebebus suteiktas jokioje bendrovėje, o jeigu tokia ir atsirastų, tai būtų laikoma įstatymų pažeidimu.

Kita svarbi sąlyga – švari reputacija. Jeigu senesniais laikais vengėte laiku mokėti paskolos įmokas arba jeigu visai nesistengėte gražinti kredito ar sumokėti už kažkokią prekę ar paslaugą, tai jums kreditas jokiu būdu nebus suteiktas. Kodėl? Tokie prasiskolinimai yra fiksuojami specialioje duomenų bazėje, kurioje duomenys yra laikomi 10 metų. Jums pirmiausia reikėtų susirūpinti ne naujos paskolos gavimu, o būtent atsiskaitymu su senesniais paslaugų teikėjais. Tik tokiu atveju išvengsite neigiamo atsakymo. Jokia paskola negali būti negražinta, o taip pat būtina už kiekvieną, nors ir smulkią prekę ar paslaugą atsiskaityti laiku ir iki galo – tai neprives prie finansinės reputacijos susiteršimo.

(Perskaityta per mėnesį: 44, iš jų šiandien: 1.)