Elektroninės knygos
Laisvalaikis

Elektroninės knygos ir jų privalumai

Turbūt daugelis puikiai žinote, kad elektroninės knygos yra virtualus popierinių knygų variantas. Jos gali būti atsisiunčiamos į stacionarų ar nešiojamą kompiuterį, planšetę, išmanųjį telefoną ar elektroninių knygų skaityklę. Kadangi per pastaruosius metus el. knygų populiarumas labai išaugo, verta pateikti pagrindinius su jomis susijusius privalumus.

Elektroninės knygos pristatomos beveik akimirksniu. El. knygas jūs galite įsigyti, atsisiųsti ir pradėti skaityti vos per keletą akimirkų. Nėra jokios būtinybės keliauti į knygyną tam, kad galėtumėte išsirinkti jus dominančias knygas. Viskas atliekama nuotoliniu būdu.

Jų gamybai nenaudojami medžiai. Jei mylite gamtą ir stengiatės saugoti mus supančią aplinką, tuomet nuo šiol rinkitės tik el. knygų variantus.

Labai greitas reikiamos informacijos gavimas. Kai norite sužinoti tam tikrą jus dominančią informaciją, pakanka vos kelių akimirkų, kad galėtumėte atsisiųsti pasirinktą elektroninę knygą.

Didelis skirtingų knygų pasirinkimas. Internetas mums visuomet suteikia kur kas platesnes galimybes, kuriomis be vargo galime pasinaudoti. Ne išimtis ir elektroninės knygos.

Nereikia papildomos vietos knygų laikymui. Jei mėgstame skaityti ir nepraleidžiame progos kaskart apsilankius knygyne įsigyti bent vieną naują knygą, tuomet savo namuose turime skirti nemažai vietos knygų laikymui. Tuo tarpu el. knygų atveju, visą savo biblioteką galime turėti pasirinktame elektroniniame prietaise.

Galime visuomet turėti su savimi. Elektronines knygas galime skaityti bet kur – autobuse, traukinyje, lėktuve ar laiką leidžiant kavinėje. Joms nereikia papildomos vietos, todėl tai nesukelia jokių nepatogumų.

Lengvesnė paieška. Skaitydami el. knygas, galime pasinaudoti elektronine paieškos sistema, kuri pagal mūsų pateikiamus raktinius žodžius kur kas greičiau suranda mūsų skaitomoje knygoje esančią informaciją.

Nėra papildomų išlaidų. Kadangi elektronines knygas galime atsisiųsti internetu, nėra taikomi jokie papildomi prekių pakavimo ir siuntimo mokesčiai.

El. knygas galime atsispausdinti. Jei vis dėlto kartas nuo karto knygas mėgstame skaityti popieriniame variante, tuomet nekils jokių sunkumų turimą elektroninę knygą atsispausdinti.

Koreguojamas šrifto dydis. El. knygose, kurias skaitome įvairiuose kompiuteriniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, galime koreguoti šrifto dydį. Tai labai patogu, jei turite regėjimo sutrikimų ar tiesiog nenorite varginti savo akių.

(Perskaityta per mėnesį: 206, iš jų šiandien: 1.)