Finansai,  Paslaugos

Investavimas i paskolas

ID-100246719                  Šiais laikas žmonės ieško būdų, kaip užsidirbti daugiau pinigų. O tai padaryti yra tikrai daug būdų. Vienas iš jų – investavimas .

Investuoti galima į daug ką, pavyzdžiui, į nekilnojamąjį turtą. Šiuo būdu užsiima tikrai daug investuotojų, dažnai tai galima padaryti per tarpininkus – tavo pinigai tada dirba, o tu  – ilsiesi. Tačiau, kaip ir visur, taip ir čia yra minusų investuojant į nekilnojamąjį turtą. Tu investuoji į kažin kokį nekilnojamąjį turtą, tačiau neilgai trukus visas nekilnojamasis turtas nevertėja, tai paprastiems žmonėms sudarydamas puikią galimybę nusipirkti kokį namą, butą ar žemės sklypą už tikrai prieinamą sumą, bet  investuotojui tai yra blogai – jam verslas neįtin nusiseka, praranda dalį investuotos sumos.

Dar vienas būdas užsidirbti investuojant – tai investuoti į paskolas. Investavimas i paskolas irgi gali atnešti nemažą pelną, tai yra gal net saugesni būdas, nes investuojant į nekilnojamąjį turtą tu investuoji daug didesnes sumas, o  investuojant tu paskolas tu gali investuoti irgi dideles sumas, tačiau po truputį, nevisą sumą iš karto į vieną investiciją, o į kelias. Ju gi nebūtina duoti didelės paskolos vienam žmogui, galima duot mažesnes paskolas keliems žmonėms taip užsitikrinant didesnį saugumą. Investuojant į paskolas taip pat galima patirti didelį pelną. Pavyzdžiui, jei tu investuoji per vieną kartą tikrai labai didelę sumą, ir paskolos ėmėjas jos negrąžina, tai tau tada yra rūpesčių, kad susigrąžintum savo investuotus pinigus. O jei tas žmogus paskelbė bankrotą, tai iš vis yra blogai, tada dar sunkiau atgauti savo pinigus. Todėl geriausia yra investuoti ne didžiulėms sumomis, o mažesnėmis, vis gi norisi jaustis saugiam ir užtikrintam.

Taigi, pabaigoje norėčiau pasakyti, jog investavimas tikrai yra puikus dalykas, tačiau norint investuoti reikia suprasti, kaip tu nori investuoti: didelėmis sumomis ar mažesnėmis. Taip pat reikia nepamiršti kiek tu iš viso gali investuoti. Žinoma, jokiu būdu neimk paskolos investavimui, tada tu tiesiog suksiesi ratu lyg karuselėje. Ir svarbiausia, žiūrėk kokia dabar ekonomika ir įvertink, ar iš vis naudinga kažkur investuoti.

 

(Perskaityta per mėnesį: 82, iš jų šiandien: 1.)