Mada,  Pirkiniai,  ž.

Kuo nustebinti merginą Valentino dienos proga?

Artėjant Valentino dienai, išties didelė dalis vaikinų ir vyrų suka galvas, kuo nustebinti savo mylimąsias. Atrodo, pasirinkimų tiek daug, o kai reikia išrinkti konkrečią dovaną, visos idėjos ir kažkada išgirsti patarimai išgaruoja. Štai keletas klasikinių dovanų, kurios tikrai nudžiugins jūsų moterį.

Gyvų gėlių puokštė

Jei esate iš tų vyrų, kurie savo antrajai pusei gėles dovanoja tik ypatingomis progomis ar jei „prisidirbate“, tai bent per Valentino dieną nustebinkite savo mylimąją didele gėlių puokšte ir jos mėgstamiausių saldainių ar šokolado dėžute. Moterys emocingos, jos labiau vertina paprastas, tačiau nuoširdžias dovanas, kurios joms leidžia pasijusti mylimomis ir branginamomis.

Maloni staigmena

Ir jaunos merginos, ir brandesnio amžiaus moterys mėgsta staigmenas, nors kartais ir tvirtina priešingai. Tokios staigmenos, kaip romantiška vakarienė, apsilankymas SPA centre, du bilietai į spektaklį, kurį jau seniai norėjo pamatyti ir pan. – išties puikios. Be to, tai galimybė atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasimėgauti vienas kitu, prisiminti romantiškas ir gražias akimirkas.

Papuošalai – geriausi moterų draugai

Moterys mėgsta puoštis – faktas! Skiriasi tik jų skoniai: vienoms patinka odinės apyrankės, kitoms – auksiniai auskarai, o geriausia dovana merginai – sužadėtuvių žiedas. Visgi, jei jūsų santykiai dar nepasiekė tokio lygio, visada savo mylimąją galite nustebinti ir grandinėle ar apyranke. Viskas priklauso nuo to, kokius papuošalus mėgsta jūsų antroji pusė. Ką daryti, jei nesate tikri, kas jai patinka? Būkite šiek tiek atidesni jos išvaizdai arba, nutaikę gerą progą, „užmeskite“ akį į jos papuošalų dėžutę – jei mergina mėgsta nedidelius kuklius auskarus, nepirkite jai po ausimis kabančių, „barankų“, jei merginą žavi odinės apyrankės, paieškokite papuošalų būtent iš šios medžiagos.

Rankų darbo dovanos

Dovana merginai asocijuojasi su meile, šiltais jausmais ir dėmesingumu, todėl tikrai ne visada reikia prašmatnių dovanų, kartais pakanka tokios, į kurią įdedate daugiau darbo ir „širdies“. Tad, jei esate nagingas, visada galite jai padovanoti savo pagamintą papuošalų dėžutę. Tuo tarpu, jei su įrankiais nedraugaujate galite išryškinti kompiuteryje ar mobiliajame telefone esančias judviejų nuotraukas ir padovanoti jūsų gražių akimirkų nuotraukų albumą. Labai romantiška!

Galiausiai reikia atminti, kad moterys nori girdėti tokius žodžius, kaip „aš tave myliu“, „esi graži“, „tu man labai brangi“ ir t.t. Ir ši taisyklė galioja ne tik Valentino dienai, bet visiems metams.

(Perskaityta per mėnesį: 358, iš jų šiandien: 1.)