Stilius
Mada

Unikalaus ir jūsų skonį atitinkančio stiliaus formavimui skirti patarimai

Ar galėtumėte drąsiai teigti, kad jums visuomet pavyksta suformuoti savo tobulą įvaizdį? Kaip bebūtų, dažniausiai atsakymas į šį klausimą būna neigiamas. Tenka pripažinti, kad stiliaus kūrimas anaiptol ne visuomet būna labai paprastas ir sklandus procesas – ypač, jei nesame tam tinkamai pasiruošusios ir mūsų drabužių spintoje vyrauja didelis chaosas. Todėl jei jau kurį laiką susiduriate su sunkumais kuriant savo įvaizdį, keli naudingi stiliaus patarimai turėtų jums puikiai pasitarnauti.

Pasirūpinkite tvarkinga drabužių spinta

Kai norima lengviau suformuoti savo įvaizdį ir atrodyti stilingai, drabužių spintoje vyraujanti tvarka tam turi labai didelės įtakos. Ir net jei apie tai nebuvote susimąsčiusios, paprasčiausiai pagalvokite apie chaotiškai atrodančią drabužių spintą ir paklauskite savęs, ar tokiu atveju lengvai pajėgiate atrasti jums tinkančias stiliaus detales? Jei nežinosime, kas slepiasi mūsų drabužių spintoje, niekuomet negalėsime palengvinti savo įvaizdžio formavimo.

Taigi, turėtumėte pradėti nuo labai ilgai nenaudojamų drabužių atsisakymo. Kai tai padarysite, jūsų spintoje atsiras daugiau laisvos vietos. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad ją turėtumėte akimirksniu užpildyti naujais drabužiais. Vietoje to pasistenkite sistemingai išdėlioti drabužius, atsižvelgiant į jų medžiagą, spalvas, stilių ir kt.

Planuokite, ką rengsitės

Norite išvengti rytinio galvos skausmo, kuomet nežinote, ką apsirengti? Visų pirma, jei jūsų drabužių spinta bus tvarkinga, atrasti jums tinkančius drabužius bus gerokai lengviau. Tačiau to nepakanka. Jei norite, kad stiliaus formavimas taptų dar paprastesnis, turėtumėte iš anksto planuoti, ką rengsitės kitą dieną. Jei tai padarysite vakare, ryto jums nebereikės pasitikti skubant ir keliant sau didelį stresą.

Suraskite profesionalų siuvėją

Nereikėtų manyti, kad apsilankiusios drabužių parduotuvėje jūs visuomet turite atrasti tobulai jums tinkantį drabužį. Kartais randame labai gražų ir mūsų skonį tobulai atitinkantį drabužį, tačiau jis būna per siauras, per didelis ar per ilgas. Tačiau tai nereiškia, kad jo negalime įsigyti. Jei žinosite profesionalų siuvėją, kuriuo galite pasitikėti, jums bus labai nesudėtinga pakoreguoti įsigytus drabužius, paverčiant juos tobulai jums tinkančiais.

Niekuomet nepamirškite apie aksesuarus

Formuodamos savo įvaizdį turėtumėte pasirinkti bent vieną aksesuarą. Nepaisant to, kokius kokybiškus, stilingus ir žinomų prekės ženklų drabužius bepasirinktumėte, jei jūsų įvaizdyje nebus nei vieno aksesuaro, jis atrodys pernelyg blankiai. Taigi, prieš žengdamos pro duris visuomet pažvelkite į veidrodį ir įsitikinkite, kad jūsų įvaizdžiui nieko netrūksta.

Rinkitės drabužius, kurie atitinka jūsų figūrą

Jei norite, kad jūsų įvaizdis būtų nepriekaištingas, jokiu būdu neturėtumėte pamiršti pačios svarbiausios taisyklės – jūsų drabužiai turi tobulai atitikti jūsų figūrą. Tai reiškia, kad jūs taip pat turite gerai žinoti, koks yra jūsų figūros tipas ir kokių modelių drabužiai jam geriausiai tiktų. Žinodamos savo figūros tipą, turėtumėte investuoti ir į kokybiškus drabužius, kurie jį atitinka. Tai užtikrintų, kad jūs visuomet ir bet kuriai progai savo drabužių spintoje atrastumėte puikiai jums tinkančius drabužius, kuriuos dėvėdamos jūs jaustumėtės komfortiškai, jaukiai ir spinduliuotumėte didelį pasitikėjimą savimi.

Nesusitelkite į amžių

Labai dažnai mes esame linkusios visų pirma atsižvelgti į savo amžių, manydamos, kad turime laikytis tam tikrų „taisyklių“, kurios yra „pritaikytos“ skirtingo amžiaus moterims. Tačiau toks požiūris jau seniai yra atgyvenęs. Jokiu būdu neturėtumėte leisti, kad amžius (arba skaičius jūsų pase) nustatytų jūsų stiliaus pasirinkimus. Nepaisant to, koks bebūtų jūsų amžius, jūs galite rinktis stiliaus sprendimus, kurie atitinka jūsų individualų skonį, požiūrį, įsitikinimus ir gyvenimo būdą. Išlaisvinkite save ir suteikite sau didesnę laisvę rinktis tai, ką iš tikrųjų mėgstate.

(Perskaityta per mėnesį: 11, iš jų šiandien: 1.)