Mada

Kaip išsirinkti kokybišką piniginę?

              Jei skaitote tai, tikriausiai svarstote galimybę įsigyti naują piniginę. Taip pat galima daryti prielaidą, kad norite įsitikinti, kad pasirinkote gerą, ir jei taip, esate tinkamoje vietoje…

              Piniginės dydis yra svarbus. Jei norite pasirinkti idealią piniginę, šiek tiek planuokite iš anksto. Turėsite nustatyti, kokius daiktus turite nešiotis kasdien, ir tai suteiks jums gerą supratimą apie tai, kokio dydžio piniginę įsigyti. Pradėkite pašalindami viską iš dabartinės piniginės. Eikite per kiekvieną elementą po vieną ir sudėkite juos į vieną iš dviejų krūvų. Viena turėtų būti skirta daiktams, kuriuos norite ir toliau nešiotis, o kita – šiukšlėms, kurias kaupėte per daugelį metų. Tai taip pat tinkamas laikas pagalvoti apie viską, ko turėtumėte nešiotis, pvz., narystę ir degalų korteles, kurias pamiršote pasiimti su savimi, kai jų prireiks.

                Kai atliksite šį pratimą, greičiausiai turėsite nuo 3 iki 15 ir daugiau kortelių. Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo į tai, tiesiog svarbu išsiaiškinti, kas jums tiks. Jei esate minimalistas, galbūt norėsite su savimi turėti būtiniausius daiktus, tokius kaip asmens tapatybės dokumentas ir 1–2 debeto / kredito kortelės. Jei esate užsiėmęs ir daug keliaujate, jums puikiai pasitarnaus piniginė su didesne talpa, leidžiančia nešiotis daugiau įvairių kortelių. Nors daugelis žmonių mano, kad didelės piniginės yra didelės apimties ir nepatogios, ne visos piniginės, kuriose yra daug atminties, yra suprojektuotos vienodai. Ieškokite piniginių, tokių kaip delninių, kurios sugeba pateikti papildomų skyrelių.

                  Odinės piniginės vienos populiariausių piniginių. Dažniausiai jas renkasi dėl kokybės, patvarumo. Ir tai darydami nesuklysite. Nuo seno oda buvo labai vertinama medžiaga, negu visi pakaitalai. Tad jei galite, rinkitės pinigines iš kokybiškų medžiagų.

(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)