Mada,  Pirkiniai

Ar įmanoma nusipirkti gerą suknelę internetu?

Drabužiai internetu perkami vis dažniau, tą rodo ne tik didėjantis lietuvių pasitikėjimas el.prekyba skelbiamas socialiniuose tinkluose, tačiau ir didėjantys el.parduotuvių pardavimai. Tačiau visgi dar ne visi atrodo ir išnaudoja el.prekybos privalumus. Daugelis pirkėjų bijo įsigyti netinkamus drabužius, bijo situacijų, kuomet įsigyja netinkančius drabužius ir nežino kaip juos gražinti arba elementariai nežino kaip išsirinkti tinkamą rūbą pirmą kartą. Tarp dažniausiai perkamų rūbų yra paprastesni ir pigesni – palaidinės, apatinis trikotažas, aksesuarai. Tačiau galima pirkti ir baziniais vadinamus (pagrindinius) rūbus – kelnes, sukneles, megztinius ir švarkus. Kaip? Šiandien aptarsime kaip įsigyti geras sukneles internetu.

Raskite tinkamą siluetą

Suknelės iškirptė, įliemenavimas, diržas, kritimas nuo liemens, ilgis ir kiti niuansai lemia suknelės siluetą, kuris vienoms gali tikti, o kitoms ne. Viskas priklauso nuo to, kaip siluetas dera konkrečiam figūros tipui. Todėl labai svarbu atsirinkti tinkamą suknelės siluetą. Tai padaryti galima keliais būdais.

  • Peržiūrėkite visas turimas sukneles spintoje ir išsirinkite kurios jums tinka ir patinka bei kurios nepatinka. Įsižiūrėkite į jų kirpimą, išmatavimus, siluetą ir ieškokite panašių į jau turimas, išbandytas ir tinkančias.
  • Jei spintoje neturite itin daug suknelių, raskite parduotuvę, kurioje galėtumėte pasimatuoti keletą skirtingų suknelių. Galite įamžinti save veidrodyje, kad vėliau namuose galėtumėte dar kartą pažiūrėti ir įvertinti kaip atrodote.
  • Jei jūsų figūra ideali kaip modelių, tuomet tiesiog įvertinkite ar patinka, kaip suknelė atrodo ant ją demonstruojančios manekenės.

Atkreipkite dėmesį į medžiagos sudėtį

Tai kaip suknelė atrodys nešiojama priklauso ir nuo medžiagos sudėties. Todėl prieš perkant būtinai perskaitykite sudėtį. Jei neįsivaizduojate kaip atrodo konkrečios sudėties medžiaga, peržiūrėkite turimų drabužių etiketes.

Įsitikinkite, jog dydis jums tiks

El.parduotuvės pateikia dydžių lenteles. Todėl panagrinėkite jas ir nuspręskite kuris dydis yra jūsų. Kartais dydžiai būna pamažinti ar padidinti, europietiški, amerikietiški ir kiniški dydžiai skiriasi kardinaliai, todėl būtina į tai atkreipti dėmesį renkantis ne tik sukneles internetu, bet ir kitus rūbus.

(Perskaityta per mėnesį: 91, iš jų šiandien: 1.)