Mada,  Ne į temą,  Paslaugos,  Sveikata,  ž.

Blakstienų priauginimas – puikus pasirinkimas vasarai. Ar tikrai?

Apie riestas, tankias ir ilgas blakstienas svajoja kiekviena moteris. Deja, ne visos esame apdovanotos gamtos ir galime pasigirti „dangų remiančiomis“ blakstienomis, tačiau grožio meistrai pagalvojo apie viską ir norinčioms turėti koketiškas blakstienas siūlo jų priauginimą.

Blakstienų priauginimas – procedūra, kurios metu prie natūralių blakstienų specialiais klijais yra priklijuojamos dirbtinės. Tiesa, pastarosios nors ir atrodo labai natūraliai, nes yra klijuojamos po vieną ant natūralios blakstienos, ir yra lengvutės it pūkas, tačiau yra gaminamos iš sintetinio pluošto, todėl jaurių akių savininkėms ši grožio procedūra gali ir netikti bei sudirginti ar alergizuoti akis. Tad, prieš guldamasi, ant kosmetologo stalo, visada pasikonsultuokite su specialistu ar blakstienų priauginimas jums nepakenks.

Blakstienų priauginimas trunka 1-2 valandas. Viskas priklauso nuo to ar norite prisiauginti blakstienas tik akių kampučiuose ar per visą viršutinio voko ašaros liniją. Tai ypač kruopštus ir atsakingas darbas, todėl vertėtų susirasti patyrusį kosmetologą, kad vėliau netektų gailėtis, nes priauginamų blakstienų pati tikrai nenusiimsite, o jei bandysite tai padaryti, galite pažeisti savo natūralias blakstienas, kurioms atsistatyti gali prireikti net 3-4 mėnesių.

Po blakstienų priauginimo galėsite 3-4 savaites džiaugtis išties kerinčiomis blakstienomis, pamiršite tušą, po maudynių ežere ar jūroje nesijaudinsite dėl „pandos akių“ efekto, o ryte atsibusite tarsi būtumėte jau pasidažius. Visgi, praėjus kelioms savaitės, dirbtinės blakstienos ims kristi kartu su natūraliomis, tačiau tai visiškai normalu, nes žmogaus blakstienos atsinaujina maždaug kas 1-2 mėnesius. Tad vėliau pririeks blakstienų korekcijos, jos metu kosmetologė nuims atsiklijavusias blakstienas, pakeis jas kitomis ir papildys iškritusias blakstienas.

Žinoma, daugeliui moterų kyla klausimas, o kokią įtaką blakstienų priauginimas turi natūralioms blakstienoms? Kai kurie kosmetologai net išsijuosę tvirtina, kad natūralios blakstienos visiškai nenukentės, nes jos nuolatos atsinaujina ir dirbtinės blakstienos visiškai nekenkia. Iš dalies tai tiesa, nes blakstienos, kaip ir plaukai, atauga, dirbtinės blakstienos išties neturi jokios įtakos jūsų natūraliam grožiui. Kita vertus, klijai, kuriais yra klijuojamos dirbtinės blakstienos įtakos turi, jie alina natūralias blakstienas, jos gali ataugti retesnės ir silpnesnės.

Tad po šios grožio paslaugos Vilniuje kurį laiką savo natūralias blakstienas teks lepinti ricinos aliejumi, kad jos greičiau atgautų savo natūralų grožį.

(Perskaityta per mėnesį: 87, iš jų šiandien: 1.)