Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Renkamės kostiumą, kurio nenugalėtų vasaros karščiai

vyriski kostiumai internetu

vyriski kostiumai internetuRenkantis kostiumą, kuris bus skirtas didiesiems vasaros karščiams ypač dėmesį reikia skirti medžiagai, iš kurios jis pasiūtas. Šiuo metu rinkoje populiariausios keturios medžiagos: vilna, medvilnė, linas ir poliesteris.

Vilna

Kalbant iš ko siuvami vyriški kostiumai vilniuje, reikia paminėti, kad populiariausia medžiaga yra vilna iš avies kailio. Tai labai patvari ir gerai dažus įsisavinanti medžiaga. Be to vyriski kostiumai internetu pardavinėjami iš net kelių vilnos rūšių. Populiariausia iš jų – šukuotinė vilna. Nemažiau jai atsilieka elastinis ir porėtas tvidas, minkšta flanelė.

Vienas iš retesnių pasirinkimų – tropinė vilna. Tai retesnis audinys, kuris gana greitai glamžosi. Tačiau iš jos pagaminti vyriski kostiumai internetu puikiai tinka vasaros karščiams, nes už jį geriau kvėpuojantį audinį surasti sunku.

Medvilnė

Daugiau nei aštuonis tūkstančius metų naudojama medvilnė audiniams. Medvilniniai kostiumai internetu puikiai dera šiltiesiems metų laikams. Didelis privalumas, kad iš šios medžiagos yra pigus kostiumai. Tai viena populiariausių medžiagų, iš kurios siuvami vaikiški rūbai, daugelis suknelių, pigus vyriski kostiumai, kostiumai karnavaliniai ir t.t.

Linas

Tokie kostiumai internetu yra idealus pasirinkimas vasarai. Iš lino pasiūti drabužiai neleis sukaisti net karščiausią vasaros dieną. Deja, liną sudėtinga prižiūrėti: jis lengvai glamžosi, yra sudėtinga išvalyti atsiradusias dėmes.

Poliesteris

Iš šios medžiagos dažniausiai siuvami kostiumai helovynui. Tai dirbtinai gaminama, nebrangi, chemikų išrasta medžiaga. Vasarą bėkite nuo jos kuo toliau, nes su ja sukaisite, o žiemą – sušalsite.

Poliesteris maišoma su kitomis medžiagomis, tačiau tokiu atveju po kurio laiko medžiaga ima blizgėti ir ją sudėtinga išvalyti net su actu ar cheminio valymo būdu.

Geriau medvilniniai, vilnoniai arba lininiai kostiumai vyrams vilniuje, kostiumai vyrams kaune ar vyriski kostiumai nuoma, nei baimintis apsirengti drabužį, kuriame greitai lyg upelis pasileis prakaitas. Prakaito dėmės nėra malonu nei Jums, nei Jūsų kompanionams.

Svarbu:

Jeigu yra prievolė pasirinkti vieną kostiumą visiems metų laikams, neabejodami rinkitės šukuotinės vilnos gaminius. Jis nenuvils kai šilta, šalta ar saulė tvoskia iš visų jėgų. Be to ilgai nešiosis ir bus lengvai prižiūrimi.

(Perskaityta per mėnesį: 71, iš jų šiandien: 1.)