Mada

Patarimai ir gudrybės, kaip pasirinkti plaukų džiovintuvą

Plaukų džiovintuvo pasirinkimas yra labai svarbus jūsų plaukų būklei. Kadangi labai patogu džiovinti plaukus pučiant į juos karštą orą, užuot leidus jiems išdžiūti patiems, nenaudojant tinkamo džiovintuvo galima pažeisti plaukus. Jūsų plaukai gali būti sausi, nuobodūs, silpni ir trapūs.

Kas nori gyventi su pažeistais plaukais? Natūralu, kad nenorėtumėte. Norite, kad jūsų plaukai būtų glotnūs ir blizgantys, švelnūs liečiant, be garbanojimo ir skilinėjančių galiukų. Štai kodėl labai svarbu, kad plaukų džiovintuvą rinktumėtės atidžiai.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą

Taigi, kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį plaukų džiovintuvą? Yra keletas veiksnių, į kuriuos turite atsižvelgti rinkdamiesi naują plaukų džiovintuvą. Tačiau svarbiausias iš šių veiksnių yra jūsų plaukų tipas. Jei jūsų plaukai tiesūs, jums pakaks beveik bet kokio tipo džiovintuvo. Tačiau jei jūsų plaukai natūraliai banguoti arba garbanoti, turėtumėte ieškoti džiovintuvo su difuzoriaus priedu. Difuzorius leis jums formuoti plaukus, kad jie nesiveltų nuo plaukų pūstuvo karščio.

Kita taisyklė, kuria turėtumėte vadovautis pirkdami plaukų džiovintuvą, yra ta, kad kuo didesnis galingumas, tuo jis geresnis. Didelės galios pūstuvai greičiau įkaista ir sukuria galingesnį oro srautą. Jei jūsų pūstuvas yra didelės galios, galite sutaupyti laiko džiovindami plaukus. Plaukus galėsite išdžiovinti akimirksniu, nesvarbu, kokie stori jie būtų. Tai labai patogu, jei esate užsiėmęs žmogus, kuriam svarbi kiekviena minutė.

Galiausiai, jei plaukų džiovintuvu dažnai formuojate savo šukuosenas, jums reikia tokio džiovintuvo, kurio funkcijų rinkinys būtų naudingiausias jūsų poreikiams. Pavyzdžiui, plaukų džiovintuvas su vėsaus šūvio mygtuku naudingas kuriant sudėtingus apsukimus ar garbanas. Dėl džiovintuvo karščio plaukai taps lankstūs, kad būtų galima juos formuoti. Paspaudus vėsos mygtuką į plaukus bus pučiamas vėsus oras ir šukuosena bus suformuota taip, kad ilgai išliktų nepakitusi. Taip pat turėtumėte ieškoti džiovintuvų su keliais šilumos nustatymais. Ši funkcija suteiks jums daugiau galimybių kontroliuoti, kiek karščio paleisite į plaukus.

Keraminis plaukų džiovintuvas – geriausias jūsų šansas

Seniau dauguma plaukų džiovintuvų buvo joniniai, o jų kaitinimo mechanizmai pagaminti iš metalo arba plastiko. Joninės sistemos džiovintuvuose sukuria teigiamus krūvius, kurie priverčia plaukų kutikules atsiverti. Metalinės ir plastikinės kaitinimo sistemos tiesiog užvirina vandenį nuo plaukų. Kadangi atviros plaukų kutikulės priima tiek daug šilumos, naudojant joninius plaukų džiovintuvus jūsų plaukai bus garbanoti ir trapūs.

Tačiau šiais laikais profesionalams skirti keraminiai plaukų džiovintuvai tapo prieinami ir namų vartotojams. Skirtingai nei joninės sistemos, keraminiai džiovintuvai sukuria neigiamus krūvius, kurie išlaiko plaukų kutikules uždaras. Todėl kondicionuojamųjų produktų drėgmė užsilaiko pačioje plaukų sruogoje. Be to, keraminiuose džiovintuvuose naudojama infraraudonųjų spindulių šiluma. Taigi, užuot virinus vandenį nuo plaukų sruogų, šiluma prasiskverbia į plaukų sruogą. Ji įkaitina plaukus iš vidaus, o tai savo ruožtu priverčia vandenį išgaruoti iš sruogų.

Plaukų džiovintuvą reikia rinktis atidžiai. Visada rinkitės geriausiai jūsų poreikius atitinkantį džiovintuvą. Be to, elkitės teisingai ir investuokite į keraminį plaukų džiovintuvą. Keramikinis džiovintuvas pasirūpins, o ne pažeis jūsų plaukus.

(Perskaityta per mėnesį: 220, iš jų šiandien: 1.)