drabužiai kūdikiams
Mada,  Namai,  Pirkiniai

Drabužiai kūdikiams internetu Vs. padėvėtų rūbų parduotuvės

Visi tėveliai puikiai žino, kad mažyliai rūbelius išauga labai greitai, atrodo dar neseniai tikęs šliaužtinukas, šiandien spaudžia kūdikį ir kelia jam diskomfortą. Deja, drabužiai kūdikiams nėra itin pigūs, o kai juos dar reikia taip dažnai keisti, daugelis pradeda ieškoti pigesnių variantų: jei šeimoje tai antras kūdikis, jis paprastai sudėvi vyresnėlio drabužėlius, skolinasi iš draugų ar perka iš padėvėtų rūbų parduotuvių.

Deja, pastarasis variantas žavi tikrai ne visus. Kodėl? Visų pirma, niekada nežinom, kas rūbelius vilkėjo, kokiomis priemonėmis iš jų buvo pašalintos dėmės. Cheminis valymas iš audinio išvalo net ir sunkiai įveikiamas dėmes, tačiau jautriai kūdikių odelę jis gali sudirginti, net ir tuo atveju, jei įsigytą rūbą perskalbiate. Be to, akivaizdu, kad padėvėti rūbeliai yra prastesnės kokybės, dėl dažno skalbimo, praradę savo estetinę išvaizdą. Tarkim, seilinukai yra nepamainomas ir būtinas daiktas kiekvieno kūdikio kraitelyje, tačiau jie taip dažnai yra skalbiami, kad į dėvėtų rūbų parduotuves nukeliauja išties pasibaisėtinos kokybės. O juk kiekviena mama ir tėtis nori, kad jų mažylį suptų tik kokybiški daiktai, tiesa? Kokia išeitis? Drabužiai kūdikiams internetu.

Virtualus apsipirkinėjimas žavi savo paprastumu, plačiu pasirinkimu ir žemesnėmis kainomis. Tiesa, daugelis baiminasi, kad žemesnės kainos lemia ir prastesnę rūbo kokybę. Netiesa! Virtualiose parduotuvių lentynose „gyvenančios“ prekės kainuoja pigiau, nes elektroninės parduotuvės išlaidų kaštai yra gerokai mažesni nei įprastos parduotuvės. Be to, per itin trumpą laiką galite apžiūrėti ištisą eilę elektroninių parduotuvių, kuriuose drabužiai kūdikiams savo kainomis išties nebaugina, o pasirinkimas platesnes nei bet kur kitur. Dailūs seilinukai, suknutės ar kombinezonai virtualioje erdvėje, tiesiog pasiekiami ranka.

Tiesa, kai kurie tėveliai baiminasi, kad gali prašauti su rūbų dydžiais, tačiau kiekviena save ir savo klientą gerbianti elektroninė parduotuvė siūlo pakankamai lanksčias prekės grąžinimo sąlygas, tuo atveju, jei kažkas netinka. Tad ir baimintis, kad pinigėliai bus išleisti veltui, nereiktų.

Taigi, drabužiai kūdikiams gali būti nauji, gražūs ir palyginti pigūs, jei nepabijosite apsipirkinėjimo virtualioje erdvėje. Sėkmės!

(Perskaityta per mėnesį: 393, iš jų šiandien: 1.)