Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pasirūpinkite savo automobiliu

diagnostikos įranga

Savo transporto priemonę reikia taip pat prižiūrėti, kaip prižiūrite savo sveikatos būklę. Tikrai nesinorėtų, kad automobilis ryte neužsivestų arba jums kažkur skubant, variklis staigia užgęstu. Norint to išvengti, reikia nuolatos prižiūrėti savo automobilį ar kitą transporto priemonę. Tikrai nereikia iš karto drastiškai imtis kokių nors priemonių ir kiekvieną dieną tam skirti dešimt minučių laiko. Užtektų reguliariai lankytis servise, patikėti automobilį mechanikui, padėtų prijungta diagnostikos įranga ir kiti būdai.

Čia galima prisiminti posakį „elkis taip, kaip norėtum lyg su tavimi būtų elgiamasi“, tik nereikia iš karto visko priimti tiesiogiai. Svarbiausia yra rūpintis taip automobiliu, kad visada žinotumėte juk ramiai nuvažiuosite iš taško A į tašką B. Stenkitės jį eksploatuoti taip, lyg nesukeltumėte papildomų gedimų, kiekvienas stipresnis trenkimasis į pašalinius objektus, įvažiavimas į didesnes duobes ir panašūs veiksniai gali įtakoti automobilio techninę būklę.

Stenkitės reguliariai lankytis servise, kad užbėgtumėte gedimams už akių. Serviso mechanikas gali apžiūrėti ir patikrinti daugelį automobilio mechanizmų labai greitai. O jūs reguliaraus patikrinimo metu sužinosite ar yra naujų gedimų automobilyje, ar automobilis yra techniškai tvarkingas. Ši paslauga nėra brangi, o jeigu dar įvertintumėte, kad laiku pamatysite kokį nors gedimą, pastebėsite, kad sutaupėte nemažai pinigų.

diagnostikos įrangaKitas būdas užbėgti gedimams už akių yra kompiuterinė diagnostika. Autodiagnostikos metu yra prijungiama diagnostikos įranga, kurios pagalba galima rasti automobilyje elektronikos ir elektromechaninių dalių gedimus labai greitai. Diagnostikos įranga yra skirta rasti gedimus įvairiausiuose automobilių elektroniniuose mechanizmuose, prie kurių yra primontuoti davikliai. Iš pastarųjų ir yra gaunama informacija apie dalių techninę būklę.

Prižiūrėkite ir automobilio išorę. Ypač tą pravartu daryti žiemą, kai ant kelio yra barstoma druska, kuri daro didelę neigiamą įtaką automobilio kėbului, nes jį graužia. Todėl ne tik vasarą lankykitės dažniau plovykloje, kai reikia nuplauti nuo automobilio dulkes, tačiau ir žiemą.

Yra dar ne vienas būdas kaip geriau prižiūrėti automobilį, tačiau čia pateikiame pagrindiniu. Jie ne tik padės išvengti kokių nors gedimų, tačiau ir sumažins tikimybę, kad gali atsirasti naujas gedimas.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)