Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pigiausi kreditai internetu

Tikriausiai daug kas pamastėte kur šiuo metu yra išduodami pigiausi greitieji kreditai? Paskutiniais metais atsirado ypač daug kredito bendrovių, kurios suteikia paskolas itin patraukliomis sąlygomis. Dabar kiekvienas gali gauti kreditą ypač palankiomis sąlygomis, o jeigu skolinatės pirmą kartą, tai galite gauti kreditą su nulinėmis palūkanomis, kitaip tariant visiškai nemokamai. Jeigu negalite apsispręsti kurią kredito bendrovę pasirinkti, tai turėtumėte labai atidžiai  peržvelgti visas greitųjų kreditų bendroves,  o jų tikrai nemažai. Taigi apsispręsti iš kur pasiskolinti kartais gali būti tikrai sudėtinga.

Kreditai internetuVienas geriausių pasirinkimų būtų pasinaudoti pasiūlymų, kuris suteikia galimybę pirmą kreditą gauti nemokamai. Žinoma akcija pirmas kreditas nemokamai, nereiškia, kad jūs neturėsite jo grąžinti, tai tiesiog reiškia, kad jums bus taikomos nulinės palūkanos ir jūs grąžinsite tik tiek kiek pasiskolinsite. Dabar ši akcija yra ypač populiari ir ją siūlo dauguma kredito bendrovių. Taigi jeigu naudojatės greitaisiais kreditais labai retai ir tik išimtiniais atvejais, mes rekomenduojame kaskart skolintis iš skirtingų kredito bendrovių, nes pirmas kreditas yra dažniausiai nemokamas, o už sekančius dažniausiai jau tenka mokėti nemažas palūkanas. Bendrovės tikisi, kad kartą paskolinusios jums nemokamai privers jus kitą kartą vėl skolintis iš jų, bet jau su tam tikromis palūkanomis.

Nemokami kreditai dažniausiai yra suteikiami tik vieno mėnesio laikotarpiui ir  tik naujiems klientams. Tokius kreditus dažniausiai imama asmenys, kuriems skubiai prireikia pinigų trumpam laikotarpiui. Jeigu pasiskolinate ir grąžinate per vieno mėnesio laikotarpį, tai nemokamo kredito atveju jums nėra taikoma jokių papildomų mokesčių. Jeigu pradelsite grąžinti nemokamą kreditą laiku jums bus pradėtos skaičiuoti palūkanos.

Žinoma kartais nutinka nenumatytų problemų kai negalite laiku grąžinti paimto kredito, tokiu atveju galite atidėti grąžinimo datą ar pratęsti kredito terminą. Kredito bendrovės leidžia atidėti kredito grąžinimo įmokas tam tikram laikotarpiui, o atidėjimo terminas gali būti nuo savaitės iki kelių mėnesių. Taigi jeigu matote, kad nesugebėsite laiku grąžinti greitojo kredito nereikėtų pulti į paniką. Dauguma kredito bendrovių turi lanksčias sąlygas, kurios leidžia prisitaikyti prie jūsų finansinių galimybių.

Jeigu negalite apsispręsti iš kur pasiskolinti ir kokios bendrovės suteikia paskolas geriausiomis sąlygomis rekomenduojame apsilankyti FinansuInfo.Lt puslapyje, kur rasite daug naudingos informacijos apie greituosius kreditus ir ilgalaikes paskolas.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)