keltuvai autoservisams
Transportas

Kokie gali būti keltuvai autoservisams?

Tikriausiai visi vyrai atsimena kokia technika, įranga bei įrankiai savo nuosavuose garažuose. Serviso mechanikai taip pat gali puikiai išvardinti kokia įranga yra pačiame servise. Ir tai yra labai įprasta, kadangi tai yra tikra vyriška tvirtovė, kurioje jie gali būti ir praleisti daug laiko remontuojant automobilius. Servisuose galima surasti daugybę įvairios įrangos, nuo įvairiausių įrankių komplektų, iki padangų montavimo staklių ar keltuvų. Būtent apie pastaruosius ir pakalbėsime šiame straipsnyje, kodėl keltuvai autoservisams yra naudingi, kuo jie skiriasi, kokie jie gali būti ir aptarsime kitus svarbius dalykus.

Specialūs keltuvai, kurie yra naudojami automobilių remonte, yra labai naudingi, dėl to juos galima sutikti kiekviename servise. Keltuvai autoservisams yra naudingi dėl to, kad jie gali pakelti transporto priemonę tada, kai tai yra būtinybė norint atlikti konkrečius remonto darbus. Kai automobilis yra pakeliamas, galima atlikti tokius patogius remonto darbus, kaip ratų pakeitimas, važiuoklės mechanizmų pakeitimas ir atlikti kitokius remonto darbus. Todėl servisams tai yra vienas naudingiausių įrenginių.

keltuvai autoservisamsKeltuvai autoservisams yra patys įvairiausi. Jie skirstomi pagal tai, kokį svorį gali kelti. Kadangi visos transporto priemonės skiriasi, pagal tai yra kuriami specialūs keltuvai, kaip pavyzdžiui, motociklams yra mažesni ir tik platforminiai, kad stabiliai stovėtų ant keltuvo. Bet pagrindiniai keltuvų suskirstymai yra tokie: koloniniai, duobiniai, žirkliniai ir dar kelios rūšys. Taip pat yra skirstomi į elektrohidraulinius ir elektromagnetinius.

Koloniniai keltuvai yra skirstomi pagal kolonų skaičių, jie gali būti vienos, dviejų ar net keturių, šešių, aštuonių kolonų. Pastarieji yra skirti sunkiajam transportui, kadangi reikia kelti ilgesnę ir sunkesnę transporto priemonę. Taip pat ir žirkliniai, dar kitaip jie yra vadinami platforminiais. Jie gali būti skirti įvairioms transporto priemonėms. Taip pat yra skirstomi į mobilius, stacionarius, žemo kėlimo žirklinius keltuvus, dvigubus žirklinius, įžeminti stūmokliniai.

Taigi, keltuvai autoservisams yra viena reikalingiausių serviso įrangos. Kadangi jie padeda atlikti daug remonto darbų, kai turi būti pakeliama transporto priemonė. Kiekvienam servisui, pagal jo veiklą, yra skirtingų keltuvų. Servisams, kurie remontuoja automobilius yra didžiausias pasirinkimas keltuvų. Tačiau keltuvų gali rasti ir tokie servisai, kurie remontuoja motociklus, sunkvežimius ar kitą techniką.

(Perskaityta per mėnesį: 308, iš jų šiandien: 1.)