manikiūras
Mada,  Paslaugos

Priemonės nagų bei blakstienų priauginimui – čia svarbiausia kokybė

Apsidairius po Lietuvos gatves, peršasi akivaizdi išvada, jog mūsų tautietės – tikros gražuolės. Tiesa, kyla klausimas, kiek tai – natūralus, gamtos duotas grožis, o kiek asmeninės, kasdien dedamos pastangos prieš veidrodį. Atsiranda pašiepiančių tas, kurios kiekvieną dieną nori atrodyti gražios. Be reikalo – saikingas savęs prižiūrėjimas yra sveikintinas ir tiesiog privalomas kiekvienai moteriai. Aišku, grožio procedūros neretai yra brangios. Tačiau ir tai nėra kliūtis: tereikia išlavintų rankų bei kokybiškų priemonių ir jau galite džiaugtis ilgomis blakstienomis bei gražiais nagais!

Tiek blakstienų, tiek nagų priauginimo priemonių pasirinkimas labai platus. Toms, kurios dar tik nori įgyti šio grožio meno paslapčių, iš pradžių turėtų pakakti „bazinio“ rinkinuko, tai yra reikia įsigyti, ką priklijuoti ir su kuo priklijuoti. Kalbant apie nagų priauginimą, pagrindinės priemonės būtų:

  • Tipsai ir/arba formelės (priklausomai nuo to, kokia priauginimo technika bus naudojama);
  • Akrilo skystis, pudra ir/arba gelis (vėlgi, žiūrint kokių, akrilinių ar gelinių, nagučių pageidaujama);
  • UV lempa gelinių nagui priauginimui;
  • Teptukai, klija, įvairiaspalviai nagų lakai, papuošimai ir kitos priemonės.

Blakstienų priauginimui būtinos šios priemonės:

  • Aišku – blakstienos. Tačiau pastarųjų pasirinkimas nemažas. Tarpusavyje gali skirtis ne tik ilgiu ar spalva, tačiau svarbiausia – medžiaga, iš kurios yra pagamintos. Dažniausiai naudojamos dirbtinės arba taip vadinamos natūralios – šilkinės ar audinės.
  • Klijai, skirti blakstienų priauginimui.

Galbūt blakstienų bei nagų priauginimo specialistės imtų kaltinti straipsnį dėl informatyvumo stokos. Minėtų priemonių sąrašą jos galėtų papildyti begale kitų, be kurių savo darbe negalėtų išsiversti. Reikėtų paminėti, jog specialistės bei mėgėjos darbo priemonių lagaminėlis gerokai skiriasi. Pirmoji turi daug įvairių klienčių su skirtingais pageidavimais, dėl turimų įgūdžių gali sau leisti eksperimentuoti, išbandyti naujas technologijas. Pradedančiajai, kaip minėjome, pakanka pagrindinių priemonių, kurių dėka priauginami nagai ar blakstienos.

Tuo tarpu kokybė – bendras reikalavimas tiek vienai, tiek kitai pusei. Įsivaizduokite situaciją. Turguje pas prekeivę įsigijote priemonių rinkinį, reikalingą akrilinių nagų priauginimui. Kruopščiai dirbote ir, atrodo, rezultatu buvote patenkinta. Tačiau praėjus vos porai dienų jūsų nauji gražieji nagai ima…byrėti! Tikėtina, jog imsite save kaltinti nemokšiškumu ir nebeliks noro tobulinti  naujos aistros, nors iš tikrųjų nesėkmę įtakojo ne darbas, bet nekokybiškos medžiagos. Kad taip nenutiktų, skirkite dėmesį blakstienų bei nagų priauginimo priemonių gamintojui bei vietai, iš kurios perkate. Kalbant apie prekinį ženklą – leiskite sau išbandyti kelis skirtingus (aišku, turinčius teigiamų atsiliepimų) ir apsispręsti, kuris jums yra pats pačiausias. Venkite pavyzdyje minėtų „pogrindžio“ parduotuvėlių: priemones nagų ir blakstienų priauginimui pirkite patikrintuose „taškuose“.

(Perskaityta per mėnesį: 136, iš jų šiandien: 1.)