Ne į temą

Vokai saugo ir įprasmina kiekvieną laišką

VokaiKadangi šiame technikos ir pažangos amžiuje mūsų bendravimo būdus daugiausia lemia ir valdo internetinės technologijos, kai kurie žmonės gali būti susidarę klaidingą nuomonę apie tai, kad bendravimas popieriniais laiškais ir jų siuntimas yra atgyvenęs ar net absoliučiai išnykęs reiškinys. Skubame paneigti tokią klaidingą nuomonę. Laiškai, kuriuos saugo ir įprasmina vokai, neprarado savo populiarumo iki šiol ir tebėra tokia pat dažna komunikacijos priemonė.

Nors nemaža dalis žmonių nėra linkę kreipti itin didelio dėmesio į voką, kuriame siunčia laišką ar atviruką, tačiau iš tiesų vokas yra vienas iš svarbiausių susirašinėjimo ir bendravimo laiškais elementų. Jei kaskart, kai siunčiame laišką, voką išsirinksime atidžiai ir atsakingai, mūsų laiškas bus patrauklesnis jo gavėjui. Šias priemones mes naudojame pačiomis įvairiausiomis progomis ir skirtingais tikslais – norėdami pasveikinti pagrindinių metų švenčių, gimtadienių, svarbiausių gyvenimo įvykių progą, ar išsiųsti pranešimą su svarbia informacija, ar pakviesti į oficialius susitikimus.

Kruopščiai išrinkti vokai parodo, kad mes gerbiame adresatą ir norime, kad jam būtų malonu gauti ir laikyti savo rankose laišką gražiame ir kultūringame voke, pritaikytame konkrečiai progai. Šiuo metu rinkoje siūlomas vokų asortimentas yra labai didelis, vokai yra įvairių dydžių ir spalvų, pritaikyti įvairioms progoms ir tikslams. Vadinasi, mes tikrai turime galimybę rinktis, todėl kiekvieną kartą galime savo laiškui išsirinkti patį geriausią voką.

Labai svarbu, kad žmonės suprastų tikrąją vokų svarbą. Šiandien galime susidurti ir su dar viena opia problema. Kai kurie verslo atstovai taip pat nėra linkę sukti galvos dėl to, kaip atrodys vokas, kuriame jie siunčią labai svarbų laišką savo verslo partneriams. Ir tai yra labai didelė klaida, kuri neretai atneša didelių nuostolių. Klausite – kodėl taip nutinka? Ogi todėl, kad kiekvienas save ir savo verslo partnerius gerbiantis verslininkas privalo žinoti, kad verslo korespondencijos siuntimui yra taikomi tam tikri reikalavimai, kurių reikia laikytis.

Nieko negalima daryti atmestinai. Jei norime pasiekti gerų rezultatų bet kurioje gyvenimo srityje, turime atsižvelgti net ir į smulkiausias detales. Taigi, nuo šiol nepamirškite, kad vokai yra būtini, kai kalbame apie tinkamą pagarbos išreiškimą laiško gavėjui. O jei norite laiško gavėją nustebinti dar labiau, galite užsisakyti išskirtinius ir vienetinius vokus. Tai neabejotinai padarys didelį įspūdį.

(Perskaityta per mėnesį: 211, iš jų šiandien: 1.)