Reklaminiu stendu nuoma
Ne į temą

Reklaminių stendų nuoma ar reklama internete?

Reklaminiu stendu nuomaReklama šiais laikais kaip niekad gyvybinga ir gali būti kaip niekad brangi. Be visa to, reklamos galimybės šiais laikais yra didžiulės, reklamos plotų pasirinkimas didžiulis, todėl gali būti sunku išsirinkti, koks būdas yra geriausias, norint reklamuoti savo produktas ar paslaugas.
Vis daugiau reklamos keliasi į internetines erdves. Tuo tarpu reklaminių stendų nuoma pasidarė ne tokia populiari. Reklamuotis internete šiais laikais kaip niekad paprasta – užtenka vos kelių eurų, kad paleistumėte reklamą socialiniuose tinkluose ar interneto svetainėse. Be to, jūs galite pasirinkti tikslinę auditoriją, kuri matys jūsų reklamas ir mokėti tik už reklamos paspaudimą. Atrodo paprasta, efektyvu ir tikrai verta tą padaryti. Tad kodėl vis dar egzistuoja reklaminiai stendai, kodėl vis dar siūloma reklaminių stendu nuoma ir kaip jūs tuo galite pasinaudoti? Pakalbėkime apie tai.


Reklaminių stendų nuomos privalumai


Reklaminių stendų nuoma gali būti išties puikus sprendimas jūsų verslui. Pabrėžkime žodį nuoma. Taip, reklaminiai stendai gerokai dažniau yra nuomojami, o ne perkami. Ypač, jei kalbėsime apie didelius stacionarius stendus viešosiose erdvėse. Nuomos pliusas tas, kad jums nereikia rūpintis stendu ir bet kada galite nutraukti savo reklamą. Tačiau svarbiausias klausimas yra, kodėl reikėtų atsisakyti reklamos internete ir pereiti prie reklaminių stendų?
Tikriausiai ne vienas reklamos ekspertas jums pasakys, kad neverta visiškai atsisakyti reklamos internete ir kad išskaidyta po skirtingas terpes reklamas yra efektyvesnė. Taigi, paleidžiate reklamą tiek internete, tiek ir ant reklaminio stendo. Pastaruoju atveju vertėtų pasirinkti stendą tuomet, kai reklamuojate populiarias prekes, kurios dažnai neturi siauros tikslinės auditorijos. Tokiu atveju galite reklamuoti tiek namų apyvokos daiktus, tiek knygas ar elektroninius įrenginius. Auditorija viešosiose erdvėse nuo auditorijos internete skiriasi tuo, jog ji nėra tikslinė. Tikrai ne visi praeiviai susidomės jūsų reklama. Tačiau didžiuliai žmonių srautai leidžia neabejotinai teigti, jog atsiras dalis žmonių, kuriems ta reklama bus svarbi.
Reklaminių stendų nuoma leidžia jums paskelbti apie save dešimtims tūkstančių žmonių. Bet kuri reklaminių stendų nuoma užsiimanti įmonė jums pateiks skaičius, kiek vidutiniškai žmonių praeina/pravažiuoja pro jų siūlomą reklaminį stendą. Skaičiai bus išties dideli, tačiau reikia žinoti, kad reklama bus aktuali dažniausiai vos kelioms dešimtosioms ar net šimtosioms praeinančių žmonių. Todėl pasistenkite, kad jūsų reklama atkreiptų jų dėmesį ir paskatintų imtis veiksmo.

(Perskaityta per mėnesį: 60, iš jų šiandien: 1.)