ispanija
Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Transportas

Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Ruošiatės vasarai vyti į saulėtąją Ispanija? Galbūt jau nusižiūrėjote kurortą? Malaga daugumai lietuvių yra bene dažniausias pasirinkimas – šį kurortą kasmet aplanko vis daugiau mūsų šalies turistų. Tiesa, kaip ir kiekvienais metais, būtina rezervuoti viešbučių numerius iš anksto – atostogų sezonas tuoj pat prasidės. Į Ispaniją nukeliauti galite lėktuvu, tačiau negalvokite, kad tai yra pavojinga – siūlytume pamiršti tas visas aviakatastrofas, kurios gąsdina būsimus keliauninkus. Europoje skrydžiai vykdomi saugiai, todėl tikrai nebus priežasties baimintis.

Planuodami kelionę, būtinai pasidomėkite pačiu kurortu – jeigu tai pirmas jūsų išvykimas iš Lietuvos, siūlytume neskubėti rinktis nežinomų kelionių agentūrų, nes patys galite sutaupyti užsakydami bilietus be jokių tarpininkų. Aišku, kad lėktuvų bilietai nebus pigūs – jie kelionių agentūrose dažnai yra brangūs todėl, kad atitinkamą mokestį užsideda ir kelionių organizatoriai. Paprasčiausiai, jie tarpininkauja bilietų pardavimo metu. Nuo parduoto bilieto jie gauna nemažus pinigus. Siūlytume lėktuvų bilietus užsisakyti patiems, nes taip išvengsite tarpininkavimo mokesčio. Kelionių organizatoriai vis rečiau sulaukia klientų, nes dauguma dabar internetu atostogas susiorganizuoja patys, tad galbūt ir jums vertėtų negaišti laiko su tarpininkais? Čia jums padės specialios bilietų pardavimo sistemos.

Tos sistemos generuoja ištisus lėktuvų bilietų sąrašus, kuriuose bilietus gali užsakyti patys klientai. Vartotojams tai puikus pasirinkimas, nes nereikia ieškoti agentūrų, kurios atliks tą patį darbą, tik dar už tai paims ir pinigus. Siūlytume ieškoti pigių skrydžių bendrovių, nes tik jų dėka galėsite sutaupyti. Pagalvokite patys, juk pats skrydis jums nebus aktualus atostogų metu, tad kokia klase skrisite juk nėra skirtumo. Sutaupytus pinigus galėtumėte panaudoti geresnio viešbučio nuomai, o taip pat ir ilgesnio atostogų laikotarpio pasirinkimui. Būtent šios skrydžių bendrovės jums padės išvengti didelių išlaidų, nes per tas interneto svetaines jūs bilietus perkate be papildomų mokesčių – komisinius interneto svetainės gauna jau nuo pačių skrydžių bendrovių.

Keliauti lėktuvu į Ispaniją yra daugiau patogiau, nes kelionė nebus ilga, tad minėtu kurortu galėsite pasidžiaugti vos po kelių valandų skrydžio. Keliaudami kitu transportu, jūs sugaišite ne vieną dieną, tuo labiau, kad jeigu ruošiatės vykti mikroautobusais, jums teks kęsti ir nepatogų sėdėjimą – nuo ilgo laiko tarpo tikrai paskaus nugarą. Lėktuvais skrenda kone visi – atostogos turi teikti džiaugsmą, o ne erzinti varginančiomis kelionėmis.

Grįžtant į pradžią, būtina žinoti, kad oro uostuose yra vykdoma griežta daiktų patikros kontrolė. Siūlytume pasidomėti visomis nustatytomis taisyklėmis, nes kitu atveju, apsaugos darbuotojai paprasčiausiai jūsų nepraleis ir dar sugaišins tiek, kad net gi galėtumėte praleisti savo skrydį. Ieškokite informacijos apie bagažo limitus bei leidžiamų daiktų įsinešimo į lėktuvą sąlygas, nes tai jums tikrai pravers. Kelionės lėktuvai bus daug patogesnės, tuo labiau, kad dabar ir skrydžiai dažnai randami kartu su siūlomais geriausiais viešbučiais.

(Perskaityta per mėnesį: 70, iš jų šiandien: 1.)