nakvynė Zarasuose
Laisvalaikis

Kodėl verta rinktis nakvynę Zarasuose?

Visi jau pradeda planuotis vasaros atostogas. Vieni jau perka lėktuvo bilietus ir skris į užsienio kurortus, kiti rezervuojasi bilietus į Palangos viešbučius. Bet kodėl gi nepasirinkus nakvynės Zarasuose? Juk šiame rajone yra viena gražiausia gamta Lietuvoje. Taip, čia nėra jūros, kurią visi yra pamėgę, bet juk vien šiame rajone yra virš trijų šimtų vandens telkinių. Tad tikrai verta pagalvoti dėl atostogų Zarasuose.

nakvynė ZarasuoseKam rinktis tokius kurortus, kuriuose yra žmonių masės? Kodėl per atostogas poilsiautojai nori varžytis dėl vietos ant smėlio prie jūros? Ar įmanoma pailsėti tuo metu, kai nuolatos girdi triukšmą ir kitų žmonių balsus? Tikrai ne, bet žmonės vis tiek keliauja į Palangą. Kažin ar išvis įmanomas poilsis tokioje aplinkoje ir žinoma, tokia aplinka tik gadina atostogas. Nakvynė Zarasuose tikrai yra geresnis pasirinkimas, nes šiame kurorte tikrai poilsiautojas išvengs nenutylančio triukšmo.

Visų mėgstami kurortai brangiai kainuoja. Tikrai neverta dirbti visus metus, kad per kelias savaites išleisti visus sukauptus atostogoms pinigus. Nuvažiavimas ar nuskridimas, o ką jau kalbėti apie apgyvendinimo paslaugų ir lankomų objektų bilietų kainas, tam yra išleidžiami dideli pinigai. O jeigu per atostogas pastebi, kad piniginėje greitai mažėja pinigų kiekis, pradeda save varžyti. Tai argi čia atostogos? Negali pajausti tikro poilsio ir nuolatos turi save varžyti. Atostogos tikrai bus sugadintos, o grižus namo supranti kiek dar buvo ko aplankyti, bet negalėjai, nes suvaržė pinigų trūkumas. Skirtumas kiek kainuoja atostogos užsienyje ir nakvynė Zarasuose, ten esantys muziejai ir lankomi objektai yra didelis. Šiame kurorte atostogoms poilsiaujantis išleis žymiai mažiau, o aplankys tikrai daugiau. O kuo turiningesnės atostogos, tuo jos įsimins ilgiau.

Tad planuojant atostogas reikia teisingai apsispręsti. Juk niekas nenori grįžus į darbą, po atostogų, jaustis pavargusiam, nepasiilsėjusiam ar išsekusiam. Nebūtina keliauti į tolimas šalis atostogoms, kai Lietuvoje yra nuostabių gamtos kampelių. Vienas iš jų yra Zarasai. O čia apsilankę gali drąsiai teigti, kad jų atostogų vieta buvo pasirinkta teisingai ir dėl to visiškai nesigaili. Dėl kelių svarbių atostogoms priežasčių, nakvynė Zarasuose liks įsimintina. Čia Jūs išvengsite kitų žmonių sukeliamo triukšmo ir šurmulio, ilsėsitės nuostabiame gamtos kampelyje, kuriame jausite ramybę ir jaukumą.

(Perskaityta per mėnesį: 87, iš jų šiandien: 1.)