baidarių nuoma zarasuose
Laisvalaikis,  Paslaugos

Baidarių nuoma Zarasuose – kaip susiplanuoti?

Už kelių savaičių prasidės vasaros sezonas, todėl sušilus orams visi jau planuojama vasaros atostogas. Renkamės iš vietų kur keliauti, ką veikti atostogų metu, kokią datą pasirinkti atostogoms ir priimam kitus svarbius sprendimus. Vietą, į kurią norimą keliauti, dažniausiai žmonės nusistato iš anksto, tačiau nemažai keliautojų renkasi vietą ir pagal tai, ką norėtų veikti, pvz. baidarių nuoma Zarasuose, žinant ką norėsime veikti, tereikia ieškoti kitų susijusių paslaugų, tarkim, nakvynės.

Kadangi norime plaukti baidarėmis per atostogas, reikia planuotis kitus svarbius aspektus. Vienas jų yra upė, kurią norėtumėme išbandyti. Visi pripažįsta, kad Aukštaitijos regione yra vienos geriausių upių, tinkamos tiek plaukiant su šeima, tiek su kolektyvu, tiek su aktyvaus ar pasyvaus maršruto mėgėjui. Tinkamas upės pasirinkimas nulemia labai daug ką, nuo tai ar patiks Jums ir visam kolektyvui iki to ar maršrutas bus arti Jūsų nakvynės vietos. Geriausia rinktis tokią upę, kuri yra šalia ten, kur Jūs nakvosite, taip nesusiduriame su daugybe nepatogumų.

baidarių nuoma zarasuose

Upę rinkitės pagal nakvynės vietą, geriausia būtų, kad nakvynės vieta būtų ant upės kranto, tada tiesiog parplaukus Jūs galėsite iš karto eiti ilsėtis, užvalgyti ir panašiai. Dažniausiai tie, kurie užsiima baidarių nuoma, siūlo ir nakvynės galimybės, tai gali būti ir stovyklavietės, ir sodybos. Jeigu tai yra vasara, patartina rinktis poilsį gamtoje, t.y. sodybą. Kadangi taip pajausite tikras atostogas, atokiau nuo civilizacijos ir kitų žmonių, o tas leis Jums labiau pailsėti. Taip pat nakvynę geriausia planuoti pagal jūsų turimą biudžetą, jeigu norit pigiai pernakvoti, geriausia rinktis stovyklavietę, jeigu norit patogumų, rinkitės sodybą ar kitą panašią įstaigą.

Kitas svarbus aspektas, tai yra Jūsų bendražygiai. Organizatoriaus dalia yra sunkiausia, reikia suplanuoti laiką kada jis tinkamiausias vietas, nuolatos komunikuoti su baidarių nuoma siūlančia įmone, todėl tai yra atsakingas darbas, kuriam reikės skirti daug laiko. Nuolatos paklausinėkite draugų, giminaičių ar kitų artimų žmonių su kuriais plauksite baidarėmis, kokių jie norėtų dalykų, gal norėtų vieni patogesnės nakvynės, kiti mėgsta labiau stovyklavietes ir panašiai. Baidarinių nuoma Zarasuose Jums paliks gerus įspūdžius, svarbiausia viską gerai suorganizuoti.

(Perskaityta per mėnesį: 157, iš jų šiandien: 1.)