Laiptiniu valymas
Namai

Aspektai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis butą

Nors nemaža dalis žmonių pastaruoju metu vis dažniau dairosi nuosavų namų, vis dėlto populiariausiu pasirinkimu išlieka daugiabučiuose esantys butai. Taigi, jei šiuo metu ieškote naujo būsto ir jūsų prioritetų sąraše pirmąją vietą užima butas, tuomet pats metas sužinoti keletą svarbių aspektų, kurie aktualūs kiekvienam vartotojui, ieškančiam nuosavo nekilnojamojo turto.

Daugiabučio statybos metai ir kokybė

Tai labai svarbus veiksnys, kuris neretai lemia vartotojų pasirinkimą. Kaip žinia, šiandien galime rinktis tiek sovietmečiu statytus, tiek ir visiškai naujus butus. Todėl puikiai suprantama, kad didelis pasirinkimas yra tiesiogiai susijęs ir su begale skirtingų nuomonių. Vieni vartotojai teigia, kad kur kas geriau rinktis butą senos statybos daugiabutyje, nes jų nuomone tokie butai yra kokybiškesni ir pasižymintys geresne garso bei šilumos izoliacija. Tuo tarpu kita vartotojų grupė su tuo nesutinka ir mano, kad naujos statybos namuose esantys butai yra tinkamesnis sprendimas. Tačiau reikėtų atsižvelgti ne tik į statybos metus, tačiau ir į kokybę. Ne visi naujos statybos daugiabučiai yra vienodi. Lygiai taip pat skiriasi ir senos statybos namai. Todėl įvertinkite minėtus veiksnius ir jūsų pasirinkimas bus sėkmingesnis.

Kaiminystė, rajono saugumas ir švara

Jei nusprendžiate, kokių metų statybos būstą pirksite, prieš priimant vienokį ar kitokį sprendimą, pasidomėkite, kokia bus jūsų kaiminystė. Įprastai žmonės ieško ramesnės ir kultūringesnės vietos. Be abejo ne ką mažiau svarbu ir tai, kokia yra kriminogenine situacija – rinkitės rajoną, kuriame yra saugu. Be to, atsižvelkite ir į daugiabučiame name palaikomą švarą (pasidomėkite kaip dažnai yra atliekamas laiptiniu valymas, ar laiptinėse yra nuo judesių įsijungiančios šviesos ir kt.).

Buto plotas, išplanavimas ir interjeras

Jei bute gyvensite ne vieni, o su visa šeima (bent trys asmenys), tuomet kur kas geriau dairytis ne mažiau 60 kv. m. buto. Taip pat atsižvelkite ir į jo išplanavimą. Pastarasis turėtų būti praktiškas. Pastebima, kad kai kurie butai, kurių plotas yra nemažas, pasižymi prastu išplanavimu, todėl gyventojai negali efektyviai panaudoti turimos erdvės. Todėl būtinai nepamirškite šio aspekto ir įvertinkite bendrą buto interjerą.

(Perskaityta per mėnesį: 89, iš jų šiandien: 1.)