Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Lietuva Danija mikroautobusu – 1600 kilometrų džiaugsmo ir harmonijos

Lietuva Danija mikroautobusu

Lietuva Danija mikroautobusuEch, tas jausmas, kai atsikeli atostogų rytą ir žinai, kad šiandien leisies į kelionę. Nerūpi jokie darbai, beveik visi daiktai sukrauti, belieka atsikelti, pasistiprinti ir leistis į kelią. Koks nepaprastas įkvėpimas aplanko, kai pabundi ankstų rytą be jokios darbinės įtampos ir jausdamas artėjančio nuotykio jauduliuką.

Įsivaizduokite save, užsisakiusią(-į) kelionę Lietuva Danija mikroautobusu. Nusikelkite laiku į šiltą (bet ne per karštą) vasarą, į stulbinančiai gražų ir gaivų, bet nešaltą jos rytą. Įsivaizduokite, kad dabar atostogos ir nekamuoja jokie rūpesčiai. Viskas sutvarkyta, neilgai trukus jau sėdėsite mikroautobuse ir džiaugsitės bėgančiais kilometrais.

Šaunu ir smagu, tiesa? Lietuvą ir Daniją skiria daugiau nei pusantro tūkstančio kilometrų atstumas. Jei reikėtų tiek laiko vairuoti nuosavą automobilį, ateitų nuovargis. O štai dabar, patogiai įsitaisius apynaujės transporto priemonės krėsle, galite pasinerti į atostogų planus ir nuotaikas. Mėgaukitės muzika, užkandžiais, tiesiog svajokite. Oras puikus, mikroautobusas rieda sklandžiai, groja neįkyri muzika… Lietuva Danija mikroautobusu – tai 1600 kilometrų džiaugsmo. 1600 kilometrų, kuriuos praleidžiate ilsėdamiesi, negalvodami apie jokius darbus. Nes viską atlikote ir dabar atostogos. Nereikia vairuoti patiems, nereikia bandyti perprasti milžiniško dydžio žemėlapio ar barti navigacijos už neteisingus nurodymus. Pakanka tiesiog gėrėtis kintančiu kraštovaizdžiu ir džiaugtis artėjančiais įspūdžiais.

Tie mikroautobusu „ryjami“ kilometrai simbolizuoja aplinkos pakeitimą, naujų potyrių pradžią. Niekas nekvaršina galvos, niekas neliepia ruošti ataskaitų ar prezentacijų. Niekas neprisikabina dėl suvestuose duomenyse įsivėlusio netikslumo, o stringantis darbinis kompiuteris apskritai atrodo kaip kadaise sapnuotas sapnas. Automobilio rūdys vertos nereikšmingos smulkmenos vardo, o nuoskauda dėl aną savaitę sutrūkusio laikrodžio stikliuko kelia tik šypseną. Streikuojantis televizorius šiaip ar taip jau tinka nebent į antikvariatą…

Lietuva Danija mikroautobusu simbolizuoja dviejų šalių ryšį ir dviejų būsenų atskirtį. Vykstate į kitą aplinką, paliekate darbą biure, o patys pasiimate tai, kas reikalinga atostogoms. Tos dienos bus skirtos tik jums. Jau dabar į mintis skverbiasi įkvėpimas. Jis neapleis nei rytoj, nei poryt, o grįžus vis dar veiks ir užtikrins puikią nuotaiką.

(Perskaityta per mėnesį: 54, iš jų šiandien: 1.)