Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje yra populiarėjanti paslauga lietuvos vairuotojų tarpe. Ši iš vakarų atėjusi paslauga yra skirta vairuotojams, kurie nenori gaišinti ar trukdyti artimųjų, draugų ar neturi kur daugiau kreiptis. Techninė pagalba yra ypač aktuali vairuotojams, kurie turi techniškai netvarkingus, senesnio modelio automobilius. Paprastai šie automobiliai dažniau susiduria su problemomis ir juos dažniausiai tenka aptarnauti. Norint skubiai išsikviesti pagalbą kelyje rekomenduoti visuomet turėti bent kelis paslaugų teikėjų kontaktus, tokiu būdu skubiai ar greičiau sulauksite norimos pagalbos.

Šiuo metu Lietuvoje yra pastebima ypač arši konkurencija pagalbos kelyje ir automobilių transportavimo rinkoje, vien Vilniuje teikiančių šias paslaugas skaičiuojama daugiau kaip 70. Darbus kelyje atlieka tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys. Techninė pagalba kelyje dėl konkurencijos yra puikiai tinkanti paslauga vairuotojams, kainos yra kritusios lyginant su prieš keliais metais buvusiomis. Visos paslaugos paprastai teikiamos visą parą, tačiau nakties metu skiriasi įkainiai. Rinkos dalyviai buriasi į asociocijas, kurios aptarnauja autoservisų tinklus, draudimo bendroves, dideles transporto kompanijas.

Techninė pagalba kelyje yra populiaresnė jaunesnių žmonių tarpe, kurie turi galimybę internetu rasti reikiamus tarnybų kontaktus. Kalbant apie vyresnio amžiaus vairuotojus, jiems kyla problemos su paslaugų užsakymų, kadangi nežino kur reikia kreiptis – jie sugaišta daugiau laiko. Paskambinu paslaugos užsakomos vos vienu skambučiu, vairuotojui tereikia nurodyti tikslią informaciją apie norimą gauti paslaugą, vietoję kur reikiama pagalba. Paprastai techninė pagalba išvyksta į iškvietimus per 30 minučių, atvyksta priklausomai nuo esamo atstumo iki įvykio vietos.

Dažniausiai užsakomos ir teikiamos paslaugos yra: Automobilio užvedimas nuo papildomo energijos šaltinio, automobilio transportavimas sugedus ar po autoįvykio, automobilio ištraukimas užklimpus ar nuvažiavus nuo kelio, rato keitimas, padangos remontas ir panašios paslaugos.

Mūsų komanda technine-vilniuje.lt yra patyrusi ir puikiai žinanti ko reikia klientui patekusiam į bėdą. Turime budintį 4 sėdimų vietų tralą Vilniuje, kuris į iškvietimus vyksta bet kuriuo paros metu, dažniausiai išvykstame į pagalbą per 15 minučių nuo skambučio ir atvykstame per trumpiausią įmanomą laiko tarpą.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)