Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kelionė aplink pasaulį

paskolos internetu

paskolos internetuNors modernios technologijos mums kasdien leidžia pamatyti bei pajausti labai daug taip, tarsi būtume kažkokių įvykių sūkuryje, paprasti keliavimo būdai vis tiek labiau masina žmonių akis ir ausis. Todėl, kai išgirdau apie porą, kuriai prireikė paskolos internetu tam, kad galėtų įgyvendinti savo karščiausią svajonę ir pakeliauti po pasaulį, man pasidarė labai smagu. Kaip gera, kad žmonės vis dar išlieka tokie pat romantiški, laimingi ir mokantys džiaugtis gyvenimu. Kalbamės su Sofja, kuri sako, kad paskolos internetu pigiau ji ir dabar imtųsi, jeigu vėl sumąstytų tokį puikų nuotykį.

Kaip kilo mintis keliauti aplink pasaulį?

Mana atrodo, viskas prasidėjo nuo kivirčo. Žiūrėjome televizorių, kur rodė kažkokius žmones. Vienas iš jų buvo apkeliavęs pasaulį, buvau apie tai skaičiusi kažkokiam pramoginiame žurnale. Pasakiau Timui tarsi juokais, kad jie keliavo, ir kad ir mums reikėtų. Jis beveik nereagavo, tik kažką ironiško atsakė, maždaug „net nesvajok“. Iš tiesų, aš net ir nesvajojau, bet tada man sukilo pyktis. O kas, jeigu tai būtų mano svajonė, o jis man atsakytų taip kietai? Juk partneriai turi vienas kitą kelti, o ne apkarpyti sparnus? Tada ėmėme pyktis, aš sakiau, kad jis trypia mano svajones, ir galiausiai mums iš tiesų teko pradėti rimtai apie tai kalbėtis. Aš tol įrodinėjau savo tiesą, kol jis net sutiko pamėginti planuoti kelionę. Tada viskas ir prasidėjo.

Ar nebuvo baisu, kad neturite garantijų, kad net paskolos internetu reikia norint startuoti?

Oi, tikrai ne. Daugybė žmonių paskolas ima bet kokiem dalykam: pirkiniam, pramogom, buičiai, kai šiaip nesulaukia atlyginimo. Tai man čia nebuvo nei kažkoks smūgis, nei kažkas baisaus.

Ar ketinate grąžinti paskolos internetu pigiau pinigus, kaip tai darysite?

Kad jau kaip ir grąžinome. Kelinės metu vis apsistodavome prie fermų, ten pas ką nors padirbdavo Timas, o aš internetu priimdavau užsakymus dėl dizaino ir piešdavau iliustracijas. Taip ir pataupėme.

Kas labiausiai patiko kelionėje, ar verta buvo dėl jos griebtis paskolos internetu?

Labiausiai patiko tai, kad kiekvieną dieną nežinojome, kas mūsų laukia. Paprastai gyvename viską planuodami, žinodami, ko konkrečiai norime, o čia buvo nežinomybė, ir ji ir buvo kaip tikslas savaime.

Ką patartumėte kitiems, norintiems kažką panašaus išbandyti?

Žinoma, kad patarčiau imtis tokio plano kuo greičiau! Gyvenimas bėga nepaprastai greitai, ir norint jame suspėti padaryti daug, reikia nedelsti ir tą ir daryti. Esu tuo tikra, jeigu galėčiau, tai ir vėl pakartočiau savo tokius veiksmus. Nors mes kaip pora galiausiai išsiskyrėme, tačiau pačios kelionės niekada nepamiršime. Ir man, ir Timui tai buvo vienas geriausių gyvenimo dalykų, kada nors nutikusių. Kas žino, gal net dar kartą kur nors iškeliautume kartu, nes bent jau kaip kelionės partneriai tikrai puikiai vienas kitam tikome. Na, o paskolos internetu maza kaina taip pat siūlyčiau niekam nesibaiminti. Jeigu tai vienintelis stabdis, dėl ko jūs dar nekeliaujate, tai tiesiog galite spjauti į jį kuo greičiau.  Tokios paskolos internetu greitai grąžinamos, ir apskritai, daugybė žmonių jas ima  tiesiog paprastiems kasdieniams dalykams. Taip kad, jeigu jums reikia paskolos internetu visa para jūsų kelionei pradėti, tai sveikinu, kad turite tokį slenkstį. Drąsiai jį perženkite ir judinkite savo užpakalius ieškoti nuotykių, nes nuotykiai jūsų tiesiog laukte laukia ten, nuostabiame margame pasaulyje. Skubėkite jį užkariauti ir atrasti savo dar neatrastas vietas, pažadu, nepasigailėsite.

(Perskaityta per mėnesį: 50, iš jų šiandien: 1.)