Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Tobulas grožis – pasiekiamas kiekvienai iš mūsų

Grožis

Kiekviena iš mūsų norime būti gražios. Teigiamas aplinkinių dėmesys, geresnė savijauta, didesnis pasitikėjimas savimi ir kur kas puikesnė nuotaika – būtent tai, ką suteikia grožis. Kadangi jo svarba visais laikais buvo didžiulė, nenuostabu, kad yra begalė įvairių priemonių ir patarimų, padedančių puoselėti mūsų grožį. Artėjant šaltai žiemai, tai ypač svarbu, todėl pateiksime jums kelis naudingus patarimus.

Kadangi šaltasis metų laikas išsausina mūsų odą, tinkamai jos neprižiūrint oda gali pradėti skeldėti, pleiskanoti, niežėti ir atsirasti kitų odos pakitimų. Taigi, visų pirma turite pasirūpinti savo odos drėkinimu. Vanduo yra į raktas į sėkmę. Vartokite vandenį reguliariai. Jis taip pat yra puiki mūsų organizmą išvalanti priemonė. Todėl nepamirškite, kad oda turi būti drėkinama ir iš vidaus.

Visi puikiai žinome, kad grožis reikalauja aukų. Todėl ir šiuo atveju reikės pasiaukoti. Nors žiemos sezonu mes esame linkusios dažniau pasimėgauti karšta vonia, tačiau iš tiesų tai gali pažeisti mūsų odą ir plaukus, juos išsausinant. Dėl šios priežasties turėtumėte mėgautis tik šiltomis ir šaltomis voniomis. Tokia hidroterapija padeda pagerinti kraujo tekėjimą ir atjaunina odą. Pradėkite nuo šilto vandens dušo, o tuomet palaipsniui mažinkite vandens temperatūrą. Po šaltu tekančiu vandeniu galite praleisti apytiksliai 15 minučių. Tuomet šią procedūrą kartokite iš naujo – nuo 2 iki 3 minučių. Jei jums tikrai rūpi jūsų oda ir plaukai, niekada nenaudokite labai karšto vandens.

Kitas svarbus žingsnis, tai reguliarus kūno šveitimas. Tai padės atsikratyti negyvos ir išsausėjusios odos. Be to, pašalinus negyvos odos sluoksnį, oda lengviau įsisavins visas naudingas medžiagas, gaunamas iš jūsų naudojamų drėkiklių, losjonų ir kremų. Žiemos metu kūno šveitimo procedūras galite atlikti bent 2 kartus per savaitę. Žinoma, būkite švelnios su savo kūnu ir nepažeiskite odos.

Be abejo, neturėtumėte pamiršti reguliariai drėkinti savo kūno odą. Tam galite naudoti drėkiklius ir losjonus – tuomet oda bus sveika ir įgaus gražų spindesį. Šią procedūrą galite atlikti iš karto po to, kai pasinaudosite dušu. Suprantama, kad tai vos keli patarimai iš daugelio, tačiau jei juos pritaikysite savo grožio priežiūrai, neabejotinai sulauksite puikių rezultatų. Norėdamos sužinoti daugiau naudingos informacijos, galite pasinaudoti „Gamtos Grožio Formulė“ tinklalapyje pateikiamais patarimais.

(Perskaityta per mėnesį: 371, iš jų šiandien: 1.)