Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dantų implantai Straumann

dantu implantai straumannIeškant geriausios dantų implantų kainos, neretai pacientai susigundo mažomis kainomis, o tai, anot gydytojų, yra bene blogiausias pasirinkimas sveikatos atžvilgiu. Įprastai implantai yra dedami su siekiu juos palikti visam gyvenimui, o pigūs gaminiai neretai turi būti tvarkomi ne kartą. Geriausia būtų iškart rinktis kokybiškus dantų implantus, jog pas odontologą lankytis tektų kuo rečiau. Dantų implantai Straumann yra bene labiausiai pasaulyje pripažinti kokybės atžvilgiu. Tai implantai, kurie pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Juos renkasi bene didžioji dalis pacientų, tuo labiau, kad ir kainos nėra labai jau tokios didelės. Jeigu ir jūs svarstote apie implantus, siūlytume ir jums labiau pasidomėti šiais gaminiais.

Dantų implantacijos procedūra trunka gana ilgokai, todėl kiekvienam pacientui reikia pasiruošti išleisti nemažą sumą, o taip pat būtina nusiteikti, jog pati procedūra tikrai nepasibaigs po pirmojo apsilankymo pas odontologą. Kiekvienam besidominčiam impantais, reikėtų žinoti, kad gydymas gali turkti kelis mėnesius. Viskas priklauso ir nuo implantuojamų dantų kiekio. Jeigu implantuosite kelis dantis, gali būti, jog teks laukti gerokai ilgiau kol tie implantai prigis, o štai jeigu norėsite tik vieno naujo danties, tada galbūt laukimas bus ne toks ilgas – tikėtina, kad implantas prigis greičiau. Kuo daugiau dantų iš eilės norėsite implantuoti, tuo didesnė tikimybė, jog teks laukti ilgiau dėl prigijimo laikotarpio.

Profesionalūs odontologijos klinikų gydytojai gali jums suteikti visą svarbiausią informaciją ne tik apie procedūrą, bet ir implantų kainas. Nemaža dali klinikų naudoja aukščiau minėto prekės ženklo implantus. Visgi, jie yra gaminami Šveicarijoje, todėl nereikėtų nerimauti dėl kokybės. Kaina priklauso nuo dantų implantų kiekio bei klinikos nustatomų procedūros įkainių. Jums vertėtų pasidomėti kurios klinikos šią procedūrą atlieka ne pigiausiai, o būtent – patikimiausiai. Juk nenorėtumėte kreiptis į neprofesionalų odontologą, pas kurį jums reikėtų nuolatos sugrįžti dėl jo netinkamai atlikto darbo? Visada rekomenduojama pirmiau paieškoti atsiliepimų tiek apie siūlomus implantus, tiek ir apie pasirinktą odontologijos kliniką. Kiekvienoje tiek paslaugų kokybė, tiek kaina yra skirtingos, tad čia tikrai turėtumėte skirti šiek tiek laiko.

Šaltinis: dantu-implantai.lt

(Perskaityta per mėnesį: 331, iš jų šiandien: 1.)