fotoaparatu remontas
Laisvalaikis,  Namai,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Technologijos

Fotoaparatų remontas bei kitos paslaugos fotografams

Besidomintiems fotografija, taip pat reikėtų pasidomėti ir apie būsimų paslaugų užsakymą. Negi manote, kad jums užteks tik fotoaparato savo naujam pomėgiui? Ateityje turėsite pasinaudoti ir jų remonto paslaugomis, nes įprasta, kad net ir profesionaliems fotografams atsitinka bėdų. Taip pat fotografavimui teks naudoti ir specialias kompiuterines programas. Tiesiog, jeigu domitės fotografija, turite žinoti ir apie tai, kokias paslaugas patiems teks užsisakyti vykdant šią veiklą.

Kalbant apie techninę pusę, dažniausiai fotografai turi naudotis profesionalių taisyklų paslaugomis. Būna tokių situacijų, kad fotoaparatai be jokios priežasties sugenda – tiek iš programinės pusės, tiek ir fizinės, nes net ir įvairių sudužimų pasitaiko labai dažnai. Fotoaparatų remontas yra viena dažniausiai naudojamų paslaugų būtent profesionalių fotografų. Tuo labiau, kad turima technika su laiku praranda savo galimybes t.y. atsiranda naujovių, prie kurių tenka prisitaikyti kiekvienam. Tuo norime pabrėžti, kad tokie fotoaparatai dažnai yra keičiami, na ne keičiami, bet keičiamos jų dalys – objektyvai bei kiti priedai. Visą tai galite rasti būtent minėtose profesionaliose taisyklose.

Kitos svarbios paslaugos yra labiau susijusios su pačių nuotraukų redagavimu. Kaip jau sakėme pradžioje, čia neapsieisite be nuotraukų redagavimo programų. Negalvokite, kad jums užteks įprastų kompiuteryje esančių piešimo programų t.y. tokių kaip „paint“ – iš to kiekvienas fotografas tiesiog pasijuoktų. Jums bus reikalingos profesionalios programos, kuriomis galėsite redaguoti gautas nuotraukas pagal klientų reikalavimus. Tiesa, tokia programinė įranga nėra pigi – ji kainuoja kelis šimtus dolerių. Norintys klientams pateikti kokybiškas ir gražias nuotraukas, kurios būtų sutvarkytos pagal visus dabartinius galiojančius standartus, privalo turėti tokias programas, na bent jau vieną tai tikrai.

Grįžtant prie techninės pusės, fotoaparatus taip pat reikia reguliariai tikrinti bei prižiūrėti. Čia teks pasinaudoti minėtų salonų paslaugomis – teks valyti objektyvus bei pačius fotoaparatus. Jeigu norite užtikrinti ilgalaikį įsigyto fotoaparato naudojimą, turėsite nuolatos naudotis priežiūros bei diagnostikos paslaugomis. Patys jokiu būdu nebandykite to atlikti – ypač valymo darbų siūlytume neperleisti mėgėjams, nes tam reikia specialių priemonių, o juk nenorėtumėte, kad dėl tokios absurdiškos klaidos tektų pirkti naują foto techniką? Čia tas pats kas kompiuterių ar televizorių meistras – tik profesionalai gali atlikti visus darbus saugiai.

(Perskaityta per mėnesį: 99, iš jų šiandien: 1.)