Laisvalaikis

Vaikiški paspirtukai: kaip pasirinkti patį geriausią?

Kai už lango pradeda šviesti saulė ir oras atrodo visai neblogas – laikas pradėti pirkti priemones vaikams, kurios gali paskatinti juos praleisti kuo daugiau laiko lauke. Kadangi šiais laikais mažyliai labai noriai ištisas dienas sėdi prie kompiuterio – paskatinkite juos daugiau laiko praleisti lauke. Vaikiški paspirtukai – puikus būdas. Vaikučiai juos labai mėgsta, noriai žaidžia, o tėveliai gali džiaugtis, nes ši transporto priemonė yra pigi ir saugi.

Ūgis, svoris ir batų dydis

Paspirtukai pagal svorį yra skiriami ne kilogramais, tačiau dažniausiai kas jais važinės. Natūralu, kad vaikiški paspirtukai dažniausiai išlaiko iki 50-ies kg. Vėliau eina paspirtukai paaugliams, paspirtukai suaugusiems asmenims ir galiausiai prasideda kilograminis skaičiavimas, kadangi specialūs paspirtukai gali išlaikyti net ir iki 150 kg. Visada verta kiek didesnį svorį išlaikančią priemonę, kadangi vaikučiai labai greitai auga ir pagal jų poreikius pirkti vis naujus žaislius ir labai neekonomiška. Tas pats žaislas gali sėkminga tarnauti vaikui nuo 5-erių iki 10-ies metų amžiaus.

Keliavimo atstumas

Dažniausiai prieš perkant paspirtuką vaikučiai aiškina, kad jie važinės labai didelius atstumus, tad reikia pirkti ypač kokybišką ir pritaikyta keliavimui gatve. Įvertinus tiksliai galima vaiko nuvažiuotą atstumą galima ieškoti ir konkretaus paspirtuko. Paprasčiausiai viskas remiasi į ratus ir guolius. Kai kuris yra kur kas funkcionalesni už kitus ir s vienomis priemonėmis maloniau važiuoti nei kitomis.

Ratų skaičius

Tradiciniai paspirtukai turi du ratus, tačiau norint, kad vaikai jaustųsi kur kas stabiliau – parduodami paspirtukai ir su pridedamaisiais ratukais. Lygiai taip pat kaip dviratis gali turėti + 2 ratukus, taip pat ir paspirtukas.

Estetika ir aksesuarai

Taip pat kaip suaugę asmenys nori, kad jų mašina būtų graži ir patiktų, patenkintų jų skonį, taip pat ir vaikučiai ieško tokios transporto priemonės, kuri būtų miela ir graži. Galima pasirinkti nuo vienos spalvos žaislų iki tokių, kurie puošti pasakų personažais ir panašiai. Šiuo atveju stiliaus pasirinkimo peripetijas reikėtų palikti vaikučiui. Kadangi tai jam skirtas žaislas ir jis tegul nusprendžia, koks jam tinka labiausiai.

Paspirtuko priedai

Greta šio žaislo taip pat yra siūlomi ir priedai, kurie padeda kur kas lengviau ir sėkmingiau žaisti. Pavyzdžiui, parduodamas specialus diržas, kuris suteikia galimybę transporto priemonę labai patogiai neštis iš vienos vietos į kitą. Tai labai patogu, kai vaikas gyvena daugiaaukštyje ir nori nusinešti transporto priemonę į lauką. Taip pat rekomenduojame įsigyti ir krepšį į kurį nesunkiai tokios tokios transporto priemonės.

Jeigu norite pradžiuginti savo vaiką – tai labai rekomenduotinas žaislas, kuris turi labai daug pliusų ir taip pat sudomina vaikutį. Svarbiausia, kad galima važinėti ne tik lauke, tačiau ir kambaryje.

Ieškote paspirtuko savo vaikui? Internetinėje parduotuvėje http://vs-sport.lt/ rasite platų paspirtukų pasirinkimą.

(Perskaityta per mėnesį: 111, iš jų šiandien: 1.)