Ausinės
Laisvalaikis

Pagrindiniai veiksniai renkantis ausines

Kiekvienam iš mūsų reikia ausinių – nesvarbu ar jos yra skirtos mūsų MP3 grotuvui, ar kompiuteriniams žaidimams. Juk tikrai nenorime, kad aplinkiniams trukdytų mūsų laisvalaikio metu iš kompiuterio ar muzikos grotuvo sklindantys pašaliniai garsai. Yra dešimtys skirtingų profesionalios produkcijos prekės ženklų, todėl ausinės, kurias įsigysite gali būti ypač kokybiškos ir patvarios – žinoma, jei skirsite laiko jų pasirinkimui.

Kaip ir renkantis bet kurį kitą prietaisą, taip ir ausinių pasirinkimo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į begalę skirtingų veiksnių, kurių vienas yra – aplink jus sklindančio garso izoliavimas. Tai puiki galimybė, kuri apriboja pašalinius trikdančius garsus. Be abejo, jums taip pat bus svarbi ir garso kokybė, kuri privalo būti pati aukščiausia, kai klausotės muzikos, žiūrite filmus ir žaidžiate kompiuterinius žaidimus.

Labai svarbu, kad tuomet, kai daug laiko praleidžiate triukšmingoje aplinkoje, dėvėtumėte ausis dengiančias ausines. Kai keliaudami klausomės muzikos, visą tai norime daryti atsipalaidavę ir mėgaudamiesi, tačiau, jei girdime šalia esančių žmonių pokalbius, pro šalį važiuojančių automobilių ar autobusų skleidžiamus garsus, tikrai negalime mėgautis ramiu muzikos klausymusi. Jei dėvėdami ausines girdite tik labai nežymius pašalinius garsus, tuomet akivaizdu, kad tai yra geros stereo garso ausinės.

Suprantama, kad yra ir kitų svarbių veiksnių. Klausant muzikos arba žiūrint filmus su kokybiškomis ausinėmis, garsas, kurį girdime, būna aiškus ir jaučiamas lyg jis būtų pakankamai arti. Be to, negirdime jokio traškesio ir kitų nemalonių garsų. Taigi, garsas, kurį perduoda jūsų ausinės, jums turi patikti – kitu atveju, tai taps visiškai nenaudojamu pirkiniu. Taipogi, nepamirškite, kad ir bosai turėtų būti pakankamai garsūs, bet pernelyg neužgožiantys pagrindinio garso.

Rinkdamiesi ausines pagalvokite, ar dažnai jas žadate naudoti. Jei tai bus būtent ta elektroninės technikos priemonė, kurią naudosite kasdien ir ne vieną valandą, tuomet labai didelį dėmesį skirkite vertindami ausinių patogumą. Ausinės negali spausti jūsų ausų, jų dydis privalo būti lengvai koreguojamas, o medžiaga, kuria bus aptrauktos jūsų ausinės, turėtų nedirginti jūsų odos. Tuomet, kai tinkamai įvertinsite visus šiuos veiksnius, esame tikri, kad naujasis pirkinys atitiks jūsų lūkesčius.

(Perskaityta per mėnesį: 58, iš jų šiandien: 1.)