paskolos
Laisvalaikis,  Paslaugos

Geriausias pirkinys už skolintus pinigus

paskolosKai atrodo, kad negali gauti, ko nori, kai trūksta tiek nedaug, kartais paprasčiausios paskolos gali padėti sukaupti tokią sumą pinigų, kokios reikia norint įsigyti svajonių daiktą. Tačiau svarbu žinoti, kad tai ir yra būtent svajonių daiktas – ne kažkoks šiaip nereikalingas, neįdomus dalykas, tarsi netyčia patekęs į akiratį, o būtent tikra jūsų svajonė. Kviečiame papasakoti apie pirkinius, kuriems prireikė paskolos internetu, ir kurie vėliau leido pajusti pačią didžiausią laisvę ir didžiausią džiaugsmą.

Sena dviratė svajonė

Vaidas sako, kad vieną dieną neištvėrė ir nusprendė nelaukti, kol darbdavys sumokės priklausantį priedą prie atlyginimo. „Pavasaris atėjo ir aš norėjau gero sportinio dviračio. Nusprendžiau, kad čia prireiks paskolos, o vėliau viską grąžinsiu, kadangi darbdavys vis tiek turi sumokėti. Mano skaičiavimai ir spėjimai pasitvirtino. Gavau priedus prie atlyginimo tik rugpjūčio mėnesį, bet prieš tai jau iš anksto gavau galimybę pasijusti tikru vėjavaikiu. Dviratis tiesiog skriejo miško takeliais, jaučiausi kaip „Enduro“ ralyje. Tai puikus dalykas, kad kartais paskolos internetu pagalba gali viską sustatyti į vietas, išpildyti svajonę, dėl kurios anksčiau gal net daug dirbai, kol gavai tai, ką turi“, – džiaugiasi vaikinas. Jam prireikė maždaug 1 000 eurų paskolos. Tiek kainavo jo naujas sportinis dviratis. Aišku, tai nėra pats brangiausias ir geriausias pasirinkimas, bet dabar, galima sakyti, važinėti tikrai tenka ir saugiai, ir patogiai. „Na, nesu toks jau pamišęs fanas, kad važinėčiau nuo Gedimino kalno žemyn. O ir sugalvoti pavyzdžių, kur  Lietuvoje taip labai būtų galima daug važinėti ir duotis, ne taip lengva iš karto sugalvoti. Čia pas mus iš tiesų labai ramus reljefas. Tai nėra kur taip ir skraidyt. Dėl to ir paskolos jums reikės mažesnės, nes dviračio pakanka paprastesnio“, – sako Vaidas.

Šuolis su parašiutu

Giedrė pagaliau išpildė savo svajonę ir iššoko su parašiutu. „Vasara jau skubėjo į pabaigą, aš buvau visus pinigus išleidusi malonioms kelionėms. Dabar norėjosi kažko kito, bet taip pat viliojančio, smagaus. Nebūčiau sugalvojusi šokti, bet pasiūlė brolis. Klausimas skambėjo hipotetiškai „gal norėtum iššokti“. Pasakiau, kad norėčiau, panašiai, kaip ir atsakyčiau į klausimą „ar norėtum kada nors nukeliauti į Australiją“. Žinoma, kad norėčiau, bet atsakymas neturi poteksčių, jog dabar pulsiu ieškoti sprendimo, kaip tai įgyvendinti. Tačiau šį kartą, pasirodo, čia buvo kaip kažkokie spąstai. Brolis klausė ne be reikalo – jis tikrai norėjo iššokti. Ir štai, vos pasakiau „taip“, jau už savaitės stovėjau  3 kilometrų aukštyje prie atidarytos liuko angos ir negalėjau patikėti, kad tuojau žengsiu į apačią. Tai nepaprastas jausmas, tas žinojimas, kad tu tuojau nersi į žemėlapį. Džiaugiuosi, kad tada neatsisakiau vien todėl, kad buvau išleidusi pinigus. Kaip tik buvo vienoje vietoje paskolos akcijos, aš jomis pasinaudojau ir gavau pinigus, reikalingus tokiam šuoliai. Tai man labai padėjo apskritai leisti sau pasijusti laiminga“, pasakoja Giedrė.

Kelionė į Paryžių

Vida sako, kad jai kreditai, paskolos padėjo įgyvendinti vieną nuostabią svajonę – kelionę į Paryžių. „Nors esu dar gana jauna, tačiau visada tikrai labai daug dirbu, kažkaip vis nelieka laiko nuveikti dalykams, kurių norėtųsi labiausiai. Pavyzdžiui, su draugėmis palaikau kažkaip vis mažiau ryšių, nespėju padaryti tai vieno, tai kito dalyko. Dabar jau galiu atskleisti, kad tereikia pasistengti, ir laiko visiems surasi. Kaip ir pinigų. O investuoti dėl draugystės visada yra tikrai labai verta“, – šypsosi mergina.

(Perskaityta per mėnesį: 59, iš jų šiandien: 1.)