Finansai,  Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos

Lažybų statymai

Lažybų statymai mūsų šalyje gali būti atliekami tik tose interneto svetainėse, kurios turi reikalingas licencijas tokios veiklos vykdymui. Norintys dalyvauti lažybose, pirmiausia turėtų įsitikinti, kad pasirinkta lažybų bendrovė yra saugi. Jeigu jūs rinksitės tas bendroves, kurios yra neaiškios ir įregistruotos net ne mūsų šalyje, nemaža tikimybė, kad rizikuosite savo pinigais. Matote, internete jūs galite aptikti ir visokiausių fiktyvių lažybų punktų, kurie paims jūsų pinigus ir jų nebeišmokės. Tai reiškia, kad tokios sukčiaujančios kontoros dažniausiai vilioja naujus vartotojus savo siūlomomis akcijomis. Pagrindinė akcija yra ta, kurios metu bendrovė neva gali padidinti jūsų įneštą pinigų sumą kelis kartus. Aišku – galbūt ir padidins, tačiau ar paskui sėkmingai gausite išmokėjimą – neaišku. Būtent todėl reikėtų atsargiau rinktis vietas statymams atlikti.

Kas liečia statymų strategiją, ko gero jau skaitėte, kad ne vienas mūsų tautietis pralošė milžiniškas sumas? Taip gali nutikti ir jums, jeigu visus statymus atliksite nepagalvotai. Profesionalūs lažybų dalyviai nuolatos domisi tam tikrais įvykiais, o dažniausiai tais, ant kurių stato sumas. Jeigu ketinate pasipelnyti iš sporto statymų, tai ir taip aišku – turite domėtis pasirinktomis sporto šakomis. Kartais ir domėjimasis sporto šaka ne visada atneša naudingus rezultatus – tenka domėtis ir sportininkais. Čia labiausiai reikia akcentuoti, kad visada statymai turi būti atliekami pagal parengtą strategiją. Joks profesionalas neatlieka statymų šiaip sau – jie paskirsto biudžetą bei renkasi tuos įvykius, kuriuos nuspėti jiems sekasi lengviausiai.

Statant pinigus ant kažkokių įvykių, būtina kruopščiai viską skaičiuoti. Jums reikia paskirstyti turimą pinigų sumą taip, kad bent vienas nesėkmingas įvykis būtų atpirktas su kitais statymais. Tam reikia kruopščiai analizuoti ir koeficientus. Jokiu būdu nereikėtų susigundyti siūlomais dideliais koeficientais, nes jie dažniausiai atneša tik milžiniškus nuostolius. Jie reiškia, kad mažiausia tikimybė, jog toks įvykis pasitvirtins, todėl koeficientas ir būna didelis. Neretai kai kurie bando laimę ir stato ant tokių įvykių, bet ar laimi? Tokie laimėjimai yra be galo reti, todėl siūlytume susikoncentruoti ties stabilesniais įvykiais ir koeficientais.

(Perskaityta per mėnesį: 76, iš jų šiandien: 1.)